Nie masz konta? Zarejestruj się

Chrzanów

Polski erotyk albo Zenek - premierowo. Kinowe propozycje na Walentynki

13.02.2020 18:12 | 15 komentarzy | 6 634 odsłon | Agnieszka Filipowicz

"365 dni", czyli polska odpowiedź na amerykańską trylogię o Grey'u albo grany premierowo film zrealizowany przez TVP o „słowiku z Podlasia". To propozycje kin ziemi chrzanowskiej na walentynkowy weekend.

15
Polski erotyk albo Zenek - premierowo. Kinowe propozycje na Walentynki
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

"Zenek", czyli film biograficzny o życiu i twórczości lidera zespołu Akcent Zenona Martyniuka wchodzi do kin 14 lutego. W piątek można go obejrzeć w libiąskim Ale!Kino oraz w trzebińskim Sokole. W chrzanowskiej Sztuce, ze względu na piątkowy spektakl, będzie grany od 15 lutego.

Jakie jest zainteresowanie?
- Średnie, choć sporo osób pyta - usłyszeliśmy w chrzanowskiej Sztuce.
- Frekwencja zapowiada się obiecująco - to opinia libiąskiego Ale!Kino.
- Zainteresowanie „Zenkiem" jest średnie, za to frekwencja na polskim erotyku „365 dni" zapowiada się bardzo duża. Na seans o godz. 19.15 prawie wszystkie miejsca są wyprzedane - informują w trzebińskim Sokole.

Pierwszy polski erotyk grają w ten weekend w Chrzanowie i Trzebini. W Libiążu wyświetlą go w późniejszym terminie.

- Do tej pory frekwencyjny rekord należał u nas do pierwszej części Grey'a. W weekend otwarcia ten film obejrzało w Trzebini 1359 osób. „365" dni raczej go nie pobije, choć w odróżnieniu od Grey'a, jest rzeczywiście erotykiem, i to dość odważnym. Mamy jednak szanse na rekord weekendowej frekwencji w kinie - mówi Tomasz Shevchuk, kierownik kina Sokół w Trzebini.
To możliwe, bo polski erotyk wspomoże w ten weekend film o królu disco polo.