Nie masz konta? Zarejestruj się

Sport

Mistrzowskie mecze w Libiążu za darmo

20.07.2010 09:27 | 0 komentarzy | 1 740 odsłona | red
Dobra wiadomość dla kibiców piłkarskich. Mecze turnieju UEFA Region's Cup na stadionie Janiny Libiąż będzie można obejrzeć za darmo.
0
Mistrzowskie mecze w Libiążu za darmo
Czy podczas Region's Cup stadion w Libiążu zapełni się tak jak podczas meczu Janiny z Popradem Muszyna?
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Dobra wiadomość dla kibiców piłkarskich. Mecze turnieju UEFA Region's Cup na stadionie Janiny Libiąż będzie można obejrzeć za darmo.

Libiąż jest jedną z aren półfinału Mistrzostw Europy piłkarzy-amatorów. Na obiekcie miejscowej Janiny zostaną rozegrane dwa z sześciu spotkań: Polska-Rosja (3 sierpnia, godz. 16) i Rosja-Finlandia (7 sierpnia, godz. 18). Pozostałe spotkania odbędą się w Myślenicach i Wolbromiu.

Burmistrz Libiąża Jacek Latko, stojący na czele komitetu organizacyjnego sierpniowego turnieju zapewnia, że wstęp będzie darmowy.
- Chcemy, żeby przyszło jak najwięcej ludzi. Tak jak na meczu z Popradem Muszyna, decydującym o awansie do trzeciej ligi. Na stadionie pojawiły się wówczas całe rodziny. Liczymy na powtórkę w sierpniu – mówi Latko.

Na stadionie może zasiąść ponad 2 tys. osób. Według burmistrza spotkanie Polski z Rosją powinno się cieszyć sporym zainteresowaniem, chociaż pora rozgrywania pojedynku nie jest najlepsza.
Jacek Latko spotkał się także z miejscowym klubem kibica, który zadba o efektowną oprawę meczu.
- Nie będzie jednak rac, bo za to grożą bardzo duże kary finansowe ze strony UEFA – mówi Jacek Latko.

Z płatnych biletów wstępu na mecze Region's Cup zrezygnowano również w Wolbromiu. W Myślenicach decyzja ma być znana do końca tygodnia.
(MK)