Fagron Services Northern Europe Sp. z o.o. poszukuje osób chętnych do pracy - przelom.pl
Zamknij

Fagron Services Northern Europe Sp. z o.o. poszukuje osób chętnych do pracy

22:56, 05.08.2024 . Aktualizacja: 23:03, 05.08.2024
Skomentuj

Fagron, międzynarodowa wiodąca na świecie grupa zajmująca się recepturą apteczną, oferuje lekarzom, aptekarzom i pacjentom najszerszy wachlarz możliwości.
Dążymy do poprawy poziomu życia milionów ludzi na całym świecie poprzez rozwój unikalnych konceptów i innowacyjnych rozwiązań, w celu zaspokojenia wzrastającego na skalę światową zapotrzebowania na leki farmaceutyczne dostosowane do indywidualnych potrzeb.
Jako lider na rynku, działamy lokalnie, myślimy globalnie. Pozyskując najwybitniejsze umysły, zmierzamy do umocnienia naszej wiodącej pozycji.

Fagron Services Northern Europe Sp. z o.o. poszukuje osób chętnych do pracy w swojej Fabryce w Trzebini, na stanowisku:

Pracownik Produkcyjny

Kluczowy zakres obowiązków na stanowisku:

  • konfekcjonowanie (naważanie) surowców ręczne oraz maszynowe
  • etykietowanie produktów ręczne lub maszynowe
  • pakowanie w kartony zbiorcze lub palety
  • wypełnianie dokumentacji produkcyjnej
  • przygotowanie stanowiska pracy – przezbrojenia maszyn, przeprowadzanie mycia i dezynfekcji pomieszczeń oraz urządzeń

Od kandydatek i kandydatów zainteresowanych udziałem w procesie rekrutacji oczekujemy:

  • skrupulatność i dokładność
  • cierpliwość
  • zdolności manualne
  • dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy:

  • Atrakcyjne, stabilne zatrudnienie
  • Pakiet opieki medycznej
  • Dofinansowanie do karty MultiSport
  • Pracę w dynamicznym zespole w rozwijającej się firmie

Zainteresowanych prosimy o wysłanie swoich aplikacji na adres [email protected] lub kontakt pod nr telefonu 12 334 35 34.
Fagron Services Northern Europe Sp. z o.o. skontaktuje się z wybranymi kandydatami..
Fagron Services Northern Europe Sp. z o.o. będzie przetwarzać dane osobowe zawarte w CV wyłącznie w trakcie wyboru kandydata.
Po zakończonej rekrutacji wszystkie Cv zostaną komisyjnie zniszczone.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.