Urząd Pracy - przelom.pl
Zamknij

Pracownik administracyjno-biurowy

Nr oferty: StPr/24/0730Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Chrzanów, powiat: chrzanowski, woj: małopolskie
Zakres obowiązków: prace administracyjno-biurowe
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 05.08.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: kontakt przez PUP
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: Słowackiego 8, 32-500 Chrzanów, powiat: chrzanowski, woj: małopolskie
    Osoba do kontaktu: Jolanta Jędrzejczyk
    Numer telefonu: 327533861
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV,skierowanie z PUP (oferta dla osób zarejestrowanych w PUP Chrzanów)
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Praca w przedszkolu zgodnie z podstawą programową
    StPr/24/0737
    data rozpoczęcia pracy od 01.09.2024
    wynagrodzenie od od 4 500 do 5 500 PLN

    prowadzenie zajęć rewalidacyjnych z dziećmi z orzeczeniem
    StPr/24/0738
    wynagrodzenie od od 700 PLN

    prace administracyjno-biurowe
    StPr/24/0730
    data rozpoczęcia pracy od 05.08.2024
    wynagrodzenie od od 4 300 PLN

    StPr/24/0731

    Współorganizowanie kształcenia uczniów w klasie pierwszej (autyzm i zespół Aspergera)
    StPr/24/0732
    wynagrodzenie od od 4 908 do 5 915 PLN

    • pomoc przy obsłudze kas samoobsługowych • obsługa klienta zgodnie z wewnętrznymi procedurami • utrzymanie czystości w miejscu pracy • dbanie o ekspozycję towarów
    StPr/24/0736
    data rozpoczęcia pracy od 02.09.2024

    Obsługa kasy fiskalnej, komputera,, opieka nad dziećmi, przygotowanie oraz podawanie wyrobów gastronomicznych
    StPr/24/0721
    data rozpoczęcia pracy od 01.08.2024
    wynagrodzenie od od 4 651 PLN

    Obsługa kasy fiskalnej oraz komputera, opieka nad dziećmi , przygotowanie oraz podawanie wyrobów gastronomii.
    StPr/24/0722

    kasjer sprzedawca obsługa klienta
    StPr/24/0724

    Bezpośrednia obsługa klientów,obsługa kasy fiskalnej i terminala, przyjmowanie dostaw, rozładunek towaru
    StPr/24/0728
    data rozpoczęcia pracy od 19.08.2024