Przyjadą mistrzynie Polski

Tego jeszcze nie było. Czołowe zawodniczki z Polski, reprezentantki kraju, a także śmietanka białoruskiej kobiecej piłki ręcznej w Chełmku. W czwartek ,29 października, o godzinie 19 na parkiet hali sportowej wyjdą najlepsze zawodniczki z Polski.

W niedzielne popołudnie odbyła się pierwsza kolejka Chrzanowskiej Ligi Futsalu. W sześciu spotkaniach nie zabrakło emocji i zaskakujących wyników. Pierwszym liderem klasyfikacji strzelców został Piotr Jawień.

Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego w Chrzanowie wprowadziło nowy, prostszy numer. To 625 00 00. Zapamiętajmy go. Dyrektor centrum Zbigniew Adamczyk radzi, w jakich sytuacjach powinniśmy z niego korzystać.

CHRZANÓW-TRZEBINIA. W niedzielę w rejonie skrzyżowania ul. Puszkina i ul. Prądzyńskiego kierowca forda scorpio uderzył czołowo w skodę felicja. Następnie wybiegł z auta i schował się w pobliskich zaroślach.

Po trzygodzinnym dreszczowcu grający w ekstraklasie tenisiści stołowi Opoki Trzebinia ulegli w niedzielę Morlinom Ostróda 2-3.

W niedzielnych Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Akrobatyce Sportowej w libiąskiej hali zaprezentowało się blisko dwieście zawodników i zawodniczek. Siedemnaścioro reprezentantów gospodarzy może uznać występ za udany.

CHRZANÓW. Szkody na dwa tysiące złotych wyrządził 21-latek z Luszowic w lokalu przy ulicy Sądowej. Policjanci ruszyli w pościg za wandalem. Zatrzymali go.

W niedzielnym meczu B-klasy, piłkarze UKS Dulowa pokonali na własnym boisku Koronę Mętków 10-1. Cztery gole dla gospodarzy zdobył Krzysztof Mirek.

Tylko minimalną przewagę mieli gospodarze. A decydująca o porażce Świtu była zwłaszcza niefrasobliwość defensorów.

Gospodarze wypracowali sobie 4-5-punktową przewagę, więc pogoń Maratonu za wynikiem była bezskuteczna w pierwszym secie. Co ciekawe, siatkarze z Krzeszowic stracili aż 7 „oczek” po zagrywce.

Siatkarki Maratonu prowadziły od początku, lecz w końcówce seta dały sobie wydrzeć zwycięstwo. Nie powinno to dziwić, skoro w jednym ustawieniu traciły po kilka punktów.

Janina Libiąż przegrała w swoim sobotnim wyjazdowym spotkaniu w Wolanią Wola Rzędzińska 5-2. Wysoki wynik nie odzwierciedla jednak w pełni przebiegu tego spotkania.

Zawodnicy Płazy w sobotnim meczu z Kwaczałą pokazali prawdziwy piłkarski charakter. Przegrywając po pierwszej połowie 3-0 zdołali doprowadzić do remisu, a i zwycięstwo w tym meczu było blisko.

Piłkarze Żarek już po pierwszej połowie sobotniego, derbowego meczu VI ligi przegrywali z KP Chrzanów 1-5. Ostatecznie ulegli 3-6.

Piłkarze Arki Babice pokonali u siebie w sobotnim meczu A-klasy Ruch Młoszowa 4-1. Zdobycie wszystkich goli zajęło gospodarzom zaledwie dziesięć minut.

BABICE. W sobotnie popołudnie oficjele otworzyli uroczyście Orlika. To pierwszy tego typu kompleks sportowy w powiecie chrzanowskim.

TRZEBINIA. Didżejingu, freestylu, produkcji i beat boxu uczyli się w sobotę uczestnicy drugich warsztatów w ramach Młodzieżowej Akademii Hip-Hopu w Powiatowym Młodzieżowym Domu Kultury w Trzebini.