Utalentowana Lena odnosi sukces za sukcesem. Tym razem pokonała rywalki na turnieju w Chrzanowie (ZDJĘCIA, WIDEO)

Lena Rajca z Trzebini wygrała Ogólnopolski Turniej Tenisowy dziewcząt do lat 14. w Chrzanowie, organizowany przez Cabańskie Centrum Sportu. W dwudniowej sportowej imprezie wzięły udział zawodniczki z różnych zakątków Polski.

Miłośnicy jazdy na łyżwach odliczają już godziny od uruchomienia lodowiska w Chrzanowie.

Kibice dopingowali zawodników walczących w Libiążu na trzech matach (WIDEO, ZDJĘCIA)

W niedzielę w libiąskiej hali sportowej w ogólnopolskim turnieju o Puchar Burmistrza Libiąża walczyli młodzi karatecy. Najlepsi wyjechali z pucharami.

Trzechsetny bieg. Parkrun Chrzanów szykuje się do jubileuszu (WIDEO)

25 grudnia po raz 300. parkruniści z naszego regionu pobiegną w Kroczymiechu. W ten świąteczny czas będzie wiele niespodzianek.

Piłkarze ręczni z Libiąża wygrali drugi mecz w sezonie (WIDEO, ZDJĘCIA)

W obecności setki żywiołowo dopingujących kibiców III-ligowi piłkarze UKS Czwórka Libiąż zasłużenie pokonali w sobotę akademików z Krakowa.

Niska temperatura nie zniechęciła uczestników Crossu św. Mikołaja do aktywności w plenerze (WIDEO, ZDJĘCIA)

Ponad 120 zawodników uczestniczyło w sobotnie przedpołudnie w Chrzanowie w Crossie św. Mikołaja. Pokonali dystans 5 km.

Niewiele osób wie, że doktor Józef Garbień, były dyrektor chrzanowskiego szpitala, ma w tym mieście swoją ulicę. Okazuje się, że był wybitnym lekarzem i piłkarzem.

Ponad 30 zawodników i trenerów otrzyma tegoroczne nagrody za wysokie wyniki we współzawodnictwie sportowym. Sprawdź, kto znalazł się w tym gronie.

Wojciech Skrzypek przedłużył umowę z trzebińskim MKS i poprowadzi czwartoligową drużynę w rundzie wiosennej.

Pięć setów twardej walki i zwycięstwo siatkarek z Krzeszowic (WIDEO, ZDJĘCIA)

Po trudnym, dwugodzinnym boju II-ligowe siatkarki Maratonu Krzeszowice pokonały w sobotni wieczór w tie-breaku rywalki z zespołu San Pajda II Jarosław.

Szachiści walczą o telewizory i deskorolki. Rozpoczął się turniej (ZDJĘCIA, WIDEO)

Przez dwa dni Trzebinia znów jest szachową stolicą regionu. 27 i 28 listopada miłośnicy królewskiej gry z całej Polski biorą udział w XXVI Międzynarodowym Turnieju Młodych Talentów w Szachach Aktywnych.

Poznaliśmy trasę najbardziej prestiżowego wyścigu kolarskiego w Polsce. Przyszłoroczna, 79. edycja tej międzynarodowej imprezy sportowej czeka nas na przełomie lipca i sierpnia.

MTS przegrał bez kibiców z rozpędzonym rywalem z Kielc (WIDEO, ZDJĘCIA)

Pierwszoligowcom z Chrzanowa zabrakło w piątkowym starciu z rywalami z SMS-u skuteczności i koncentracji.

Drużyna z Myślachowic strzelała w rundzie jesiennej średnio pięć goli w meczu. To jeden z najlepszych wyników spośród wszystkich seniorskich zespołów piłkarskich w całym województwie.

Biegacze na orientację KS Kościelec Chrzanów podsumowali sezon (WIDEO, ZDJĘCIA)

W sobotę w chrzanowskim MOKSiR-ze najlepsi biegacze na orientację odebrali puchary, a wspierający klub dostali podziękowania.

Łukasz Trzeciak z Płok daleko od kraju z powodzeniem walczył w piątek z czasem i własnymi słabościami płynąc, jadąc na rowerze i biegnąc.

Spółka Restrukturyzacji Kopalń SA w Bytomiu chce sprzedać nieruchomość z obiektami sportowymi przy ulicy Grunwaldzkiej w Trzebini, użytkowany przez Górnika Siersza. Działacze nie wyobrażają sobie, by prężny klub zniknął ze sportowej mapy miasta i regionu.