Ryglice nie dały szans Maratonowi

25.10.2009 17:09 | 0 komentarzy | 1 529 odsłona | red
Gospodarze wypracowali sobie 4-5-punktową przewagę, więc pogoń Maratonu za wynikiem była bezskuteczna w pierwszym secie. Co ciekawe, siatkarze z Krzeszowic stracili aż 7 „oczek” po zagrywce.
0

Druga partia miała podobny przebieg. Ryglice prowadziły 5-1 i nie oddały jeszcze inicjatywy.

Zupełnie inny scenariusz miała trzecia część gry. Goście zerwali się do ataku i efekt był widoczny, gdyż pozwolili rywalom na zapisanie jedynie 14 punktów.

W czwartej odsłonie miejscowi przechylili jednak szalę zwycięstwa na swoją stronę, choć do 17 punktu walka była zażarta. W końcówce natomiast przyjezdni byli bez szans.

- Paru moich zawodników doznało kontuzji, a jeden wyjechał w delegację, więc byliśmy osłabieni. Ale świetnie zagrał Marcin Płaczek, praktycznie nie był łapany na bloku - zauważył trener Maratonu Edward Zając.

KS Ryglice- Maraton Krzeszowice 3-1 (25-21; 25-21; 14-25; 25-19)
Maraton: Barnaś, Płaczek, Nawała, Dzido, Kędziora, Kłosowski, Wójcik- libero. Na zmianę wszedł Mitka.