Nic poza jednym setem

25.10.2009 17:07 | 0 komentarzy | 1 331 odsłona | red
Siatkarki Maratonu prowadziły od początku, lecz w końcówce seta dały sobie wydrzeć zwycięstwo. Nie powinno to dziwić, skoro w jednym ustawieniu traciły po kilka punktów.
0

W drugiej partii podopieczne Krzysztofa Zabielnego doprowadziły do stanu 20-15. Po chwili jednak bliskie drugiego wygranego seta były miejscowe, bowiem przejęły inicjatywę i prowadziły 24-23. Ale to przyjezdne zdobyły trzy kolejne punkty i wynik w setach brzmiał 1-1.
W trzeciej części gry krzeszowiczanki borykały się z problemami w przyjęciu i na zagrywce. A gospodynie bez większego problemu zdobyły kolejnego seta.

Czwarta odsłona to popis dobrej zagrywki miejscowych przy jednoczesnym słabym ataku Maratonu. Zatem triumf Proszowic w tej konfrontacji był jedynie formalnością.

Maraton zajmuje 8. miejsce w tabeli. W następnej kolejce podejmie we własnej hali Wisłę AGH Kraków.

Pogoń Proszowice- Maraton Krzeszowice 3-1 (25-21; 24-26; 25-19; 25-15)
Maraton: Bojko, Holocher, Furczyk, Chochorowska, Bednarczuk- Dziedzic, Kocoń, Małusecka- libero. Na zmiany wchodziły: Madejska, Czekaj, Króliczek, Pawlica, Koźbiał.