Nie masz konta? Zarejestruj się

Zabawa dla dzieci "Moja baza jest w dou"

Jeśli chcecie wziąć udział w zabawie, dodajcie w komentarzu pod postem na naszej Facebookowej stronie zdjęcie swojej bazy wraz z krótkim opisem lub prześlijcie na maila promocja@przelom.pl w tytule pisząc "Moja baza jest w domu". Rodzice/opiekunowie muszą załączyć klauzulę, że wyrażają zgodę na przetwarzanie danych oraz wykorzystanie wizerunku: Oświadczam, że jestem rodzicem lub prawnym opiekunem dziecka, które bierze udział w zabawie. Wyrażam zgodę na przetwarzanie i udostępnienie danych osobowych mojego dziecka w celu przeprowadzenia zabawy "Moja baza jest w domu". Wyrażam również zgodę na nieodpłatne opublikowanie zdjęcia zawierającego wizerunek mojego dziecka w tygodniku Przełom i na przelom.pl i wydawnictwach promocyjnych Firmy Wydawniczej "Przełom".

 

 

Zabawa dla dzieci "Moja pisanka"

Jeśli chcecie wziąć udział w zabawie przynieście do nas do biura ręcznie wykonaną pisankę, oczywiście jeśli będzie to możliwe. W przeciwnym razie prosimy o przesłanie zdjęcia wykonanej pracy na adres promocja@przelom.pl zatytułowanego "Moja pisanka". Rodzice/opiekunowie muszą załączyć klauzulę, że wyrażają zgodę na przetwarzanie danych oraz wykorzystanie wizerunu: Oświadczam, że jestem rodzicem lub prawnym opiekunem dziecka, które bierze udział w zabawie. Wyrażam zgodę na przetwarzanie i udostępnienie danych osobowych mojego dziecka w celu przeprowadzenia zabawy "Moja pisanka". Wyrażam również zgodę na nieodpłatne opublikowanie zdjęcia zawierającego wizerunek mojego dziecka w tygodniku Przełom i na przelom.pl i wydawnictwach promocyjnych Firmy Wydawniczej "Przełom". Taką zgodę prosimy dostarczyć w formie papierowej, jeśli pisankę przyniosą Państwo osobiście lub też przesłać mailem wraz ze zdjęciem pracy.

 


Zabawa dla dzieci "Książka za jeden uśmiech"

Jeśli chcecie wziąć udział w zabawie przyślijcie do nas maila zatytułowanego "Książka za jeden uśmiech" na adres promocja@przelom.pl. Napiszcie imię i nazwisko swoje, rodzica/opiekuna oraz miejsce zamieszkania. W mailu załączcie Wasze zdjęcie z uśmiechem na twarzy i napiszczie, co go wywołało. W mailu rodzice/opiekunowie muszą załączyć klauzulę, że wyrażają zgodę na publikację Waszego zdjęcia: Oświadczam, że jestem rodzicem lub prawnym opiekunem dziecka, które bierze udział w zabawie. Wyrażam zgodę na przetwarzanie i udostępnienie danych osobowych mojego dziecka w celu przeprowadzenia zabawy "Książka za jeden uśmiech". Wyrażam również zgodę na nieodpłatne opublikowanie zdjęcia zawierającego wizerunek mojego dziecka w tygodniku Przełom i na przelom.pl i wydawnictwach promocyjnych Firmy Wydawniczej "Przełom".


 

Zabawa dla dzieci "Czyste ręce"

Jeśli chcecie wziąć udział w zabawie przyślijcie do nas maila zatytułowanego "Czyste ręce" na adres promocja@przelom.pl. Napiszcie imię i nazwisko swoje oraz opiekuna oraz miejsce zamieszkania. W mailu załączcie Wasze zdjęcie jak myjecie ręce oraz wierszyk na temat prawidłowej higieny rąk. W mailu rodzice muszą załączyć klauzulę, że wyrażają zgodę na publikację Waszego zdjęcia: Oświadczam, że jestem rodzicem lub prawnym opiekunem dziecka, które bierze udział w zabawie. Wyrażam zgodę na przetwarzanie i udostępnienie danych osobowych mojego dziecka w celu przeprowadzenia zabawy "Czyste ręce" Wyrażam również zgodę na nieodpłatne opublikowanie zdjęcia zawierającego wizerunek mojego dziecka w tygodniku Przełom i na przelom.pl i wydawnictwach promocyjnych Firmy Wydawniczej "Przełom"


 

Zabawa dla dzieci "Strój karnawałowy"

Jeśli chcecie wziąć udział w zabawie przyślijcie do nas maila zatytułowanego "Strój karnawałowy" na adres promocja@przelom.pl. Napiszcie imię i nazwisko swoje oraz opiekuna oraz miejsce zamieszkania. W mailu załączcie Wasze zdjęcie w stroju karnawałowym i napiszcie za kogo się przebraliście. W mailu rodzice muszą załączyć klauzulę, że wyrażają zgodę na publikację Waszego zdjęcia: Oświadczam, że jestem rodzicem lub prawnym opiekunem dziecka, które bierze udział w zabawie. Wyrażam zgodę na przetwarzanie i udostępnienie danych osobowych mojego dziecka w celu przeprowadzenia zabawy "Strój karnawałowy" Wyrażam również zgodę na nieodpłatne opublikowanie zdjęcia zawierającego wizerunek mojego dziecka w tygodniku Przełom i na przelom.pl i wydawnictwach promocyjnych Firmy Wydawniczej "Przełom"

 


Zabawa dla dzieci "Moja ulubiona książka"

Jeśli chcecie wziąć udział w zabawie przyślijcie do nas maila zatytułowanego "Moja ulubiona książka" na adres promocja@przelom.pl. W mailu załączcie Wasze zdjęcie z ulubioną książką, wraz z jej opisem (podajcie autora, tytuł i wydawnictwo) oraz klauzulą, że rodzice wyrażają zgodę na publikację Waszego zdjęcia: Oświadczam, że jestem rodzicem lub prawnym opiekunem dziecka, które bierze udział w zabawie. Wyrażam zgodę na przetwarzanie i udostępnienie danych osobowych mojego dziecka w celu przeprowadzenia zabawy "Moja ulubiona książka" Wyrażam również zgodę na nieodpłatne opublikowanie zdjęcia zawierającego wizerunek mojego dziecka w tygodniku Przełom i na przelom.pl i wydawnictwach promocyjnych Firmy Wydawniczej "Przełom"


Zabawa dla dzieci "Ja i moje hobby"

Jeśli chcecie wziąć udział w zabawie i wygrać fajne nagrody, poproście rodziców, aby zrobili Wam zdjęcie podczas wykonywania przez Was ulubionego zajęcia i opiszcie je nam w kilku zdaniach. Zdjęcie wraz z opisem prześlijcie do nas na adres: promocja@przelom.pl. W tytule  maila wpiszcie "Ja i moje hobby". Mail musi zawierać zgodę rodziców: Wyrażam zgodę na przetwarzanie i udostępnienie danych osobowych mojego dziecka w celu przeprowadzenia zabawy "Ja i moje hobby" Wyrażam również zgodę na nieodpłatne opublikowanie zdjęcia zawierającego wizerunek mojego dziecka w tygodniku Przełom i na przelom.pl i wydawnictwach promocyjnych Firmy Wydawniczej "Przełom".