Nie masz konta? Zarejestruj się

Przełom Online

Soczewki Acuvue Oasys – tej marce możesz zaufać

02.12.2021 16:48 | 0 komentarzy | 1 743 odsłona | red

Materiał promocyjny

Wybór właściwych soczewek korekcyjnych jest bardzo istotny – wszak są to rzeczy, które umieszcza się bezpośrednio na gałce ocznej, zaś wzrok to jeden z najważniejszych zmysłów człowieka. Dlatego jeśli nie ma żadnych przeciwwskazań do tego, aby można było skorzystać z tego rozwiązania, warto zaufać sprawdzonej marce i mieć pewność, że noszenie soczewek nie tylko zapewni wygodę, ale jest również całkowicie bezpieczne dla oka. Soczewki Acuvue Oasys to właśnie propozycja godna zaufania.
0
Soczewki Acuvue Oasys – tej marce możesz zaufać
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Polecane produkty dla Ciebie:

Dlaczego warto zaufać Acuvue Oasys?

Acuvue Oasys jest marką, która już od przeszło trzydziestu lat działa na rynku optycznym. Należy ona do globalnego lidera w dziedzinie farmaceutyki – firmy Johnson & Johnson. Soczewki Acuvue Oasys są niezwykle cienkie i elastyczne, dzięki czemu doskonale przylegają do oka i nie wywołują uczucia dyskomfortu. Jednak na tym nie koniec – producent korzysta z patentowanej technologii, aby zapewnić im doskonałe nawilżenie, nie dopuszczając do przesuszenia oka.

Marka Acuvue oferuje soczewki wykonane z różnych materiałów, a linia Oasys to wyłącznie soczewki silikonowo-hydrożelowe. Są one dostępne w wersjach jednodniowych, dwutygodniowych oraz miesięcznych. Dlaczego warto postawić właśnie na nie? Przede wszystkim ze względu na materiał wykonania. Połączenie gumy silikonowej z monomerami hydrożelowymi zaowocowało stworzeniem soczewek cechujących się doskonałą elastycznością i wysokim współczynnikiem przepuszczalności tlenu przy jednoczesnym utrzymywaniu wilgoci.

Drugi dobry powód to zastosowanie w soczewkach Acuvue Oasys specjalnej technologii – Hydraluxe. Jest to tzw. „Technologia Zintegrowanej łzy”. Rozwiązanie to umożliwia zachowanie odpowiedniego poziomu nawilżenia oraz nadanie soczewce takich samych cech, jakie mają łzy, czyli gładkości i smarowności. Dzięki temu nosząc soczewkę nie odczuwasz obecności ciała obcego w oku!

Soczewka Acuvue Oasys with Transitons

Linia Acuvue Oasys with Transitons to soczewki, które działają jak okulary fotochromowe. Filtrują zakres światła widzialnego, jak i niewidzialnego dla oka, dzięki czemu w zależności od natężenia światła ciemnieją lub stają się jaśniejsze. Efekt? Wygoda użytkowania przez cały okres noszenia i brak odczucia „zmęczonego oka”.

Soczewki Acuvue Oasys zalecane są wszędzie tam, gdzie stykasz się z dużym natężeniem światła – jak plaża w letni dzień, galeria handlowa czy hala produkcyjna. Ich stosowanie znacznie poprawia jakość widzenia, dlatego warto zamówić je już dzisiaj w Vision Express!

Materiał promocyjny