Nie masz konta? Zarejestruj się

Materiały promocyjne

Dieta sokowa, czyli szybki efekt i oczyszczenie

Celem diety sokowej jest oczyszczenie organizmu z toksyn, zwiększenie energii, a także ogólne wzmocnienie i przygotowanie organizmu do nadchodzących zmian nawyków żywieniowych.

czytaj więcej

Materiał promocyjny

5 godzin temu | red

Arduino czy Raspberry Pi. Co wybrać?

Na pierwszy rzut oka Raspberry Pi i Arduino to konkurencyjne urządzenia. Oba są niewielkie, tanie i służą do nauki programowania i robotyki. Okazuje się jednak, że oprócz podobieństw, istnieją między nimi poważne różnice.

czytaj więcej

Materiał promocyjny

21.06.2019 10:35 | red

NaturHouse w Chrzanowie i Libiążu ORŁAMI MEDYCYNY 2018 oraz Kobiecą Marką Roku 2019! 

Dwa Gabinety Dietetyczne z naszego powiatu zostały laureatami konkursu ORŁY MEDYCYNY 2018 oraz otrzymały tytuł KOBIECA MARKA ROKU 2019! Chodzi oczywiście o Centra Dietetyczne NATURHOUSE w Chrzanowie i Libiążu.

czytaj więcej

Materiał promocyjny

19.06.2019 14:25 | red

Namioty ekspresowe ozdobą Twojego wydarzenia

Imprezy na świeżym powietrzu, takie jak festyny, jarmarki, koncerty i każdego rodzaju festiwale wymagają odpowiedniej oprawy. Oprócz repertuaru, asortymentu czy potencjału zaproszonych gości ważna jest dostępność dla ludzi. Właściwa organizacja stoisk i miejsc wystawowych na świeżym powietrzu może być zapewniona dzięki namiotów...

czytaj więcej

Materiał promocyjny

18.06.2019 14:07 | red

Od czego zacząć wędkarstwo Muchowe?

Metod łowienia ryb jest naprawdę dużo. Czy wiesz, czym tak naprawdę jest wędkarstwo muchowe? Wędkarstwo muchowe, inaczej zwane fly fishing lub też muszkarstwem, jest jednym ze sposobów łowienia ryb. O tym rodzaju wędkarstwa możemy powiedzieć, że należy do bardzo aktywnych form łowienia ryb.

czytaj więcej

Materiał promocyjny

14.06.2019 11:05 | red

Co powinno się znaleźć w skrzynce na szczotki dla konia?

Gwarancją zdrowia każdego konia jest jego czystość. Powinniśmy codziennie i regularnie pielęgnować naszego wierzchowca, by ten mógł cieszyć się nie tylko zdrowiem, ale także miękką i lśniącą sierścią. Na rynku dostępne są rozmaite akcesoria, ułatwiające czyszczenie koni. Jest ich naprawdę sporo, dlatego warto się wcześniej...

czytaj więcej

Materiał promocyjny

14.06.2019 11:01 | red

Nowe połączenia do Zatora z Krakowa, Katowic, Cieszyna, Wisły, Szczyrku oraz Bielska-Białej

Energylandia wraz z POLREGIO oraz przewoźnikami autobusowymi uruchomiła nowe połączenia do Zatora z Krakowa, Katowic, Cieszyna, Wisły, Szczyrku oraz Bielska-Białej. Zobacz skąd dojedziesz do Energylandii!

czytaj więcej

Materiał promocyjny

13.06.2019 10:23 | red

Porównywanie cen produktów bez wychodzenia z domu - teraz to możliwe

Idziesz na zakupy, a po powrocie do domu okazuje się, że kilka produktów z Twojej listy było właśnie na promocji w innym sklepie. Ile razy zdarzyła Ci się taka sytuacja? Teraz możesz lepiej planować swoje wydatki za zakupy, porównując ceny. Wystarczy, że skorzystasz z portalu takiego jak Kimbino, który gromadzi w swojej bazie gazetki...

czytaj więcej

Materiał promocyjny

13.06.2019 11:05 | red

Epicka broda na lato? Balsam do brody pomoże Ci to osiągnać!

Do lata już niewiele czasu. Jeśli zamarzyła ci się gęsta i bujna broda, musisz się spieszyć. Wbrew pozorom zapuszczenie brody nie polega tylko na zaprzestaniu jej golenia. Możesz zrobić znacznie więcej, by przyspieszyć ten proces.

czytaj więcej

Materiał promocyjny

12.06.2019 13:00 | red

Jaworzno. Miejsce na Twój wymarzony dom 

Marzysz o domu wśród zieleni w podmiejskiej dzielnicy domków jednorodzinnych, ale jednocześnie w obrębie śródmieścia? Myślisz, że to niemożliwe - trzeba wybrać albo podmiejski spokój i zieleń, albo zalety mieszkania w śródmieściu. W Jaworznie udowodnimy, że to nieprawda. Ponieważ tu możliwe jest wszystko!

czytaj więcej

Materiał promocyjny

11.06.2019 13:18 | red

Gdzie serwisować nowe i używane wózki widłowe? Poznaj ofertę krakowskiej firmy Ajax

Wózki widłowe to sprzęt, z którego w swojej codziennej pracy korzysta wiele firm. Ich zadaniem jest usprawnienie procesów magazynowania i załadunku towarów oraz sprawne i szybkie przewożenie ciężkich przedmiotów. Wózki widłowe doskonale sprawdzają się na otwartych placach budowy, w magazynach oraz w zamkniętych halach przemysłowych....

czytaj więcej

Materiał promocyjny

11.06.2019 11:47 | red

Spektakularna przemiana Pana Andrzeja - schudł 20 kg w 4 miesiące w Projekt Zdrowie!

Pan Andrzej, osiągnął fantastyczne efekty, we współpracy z dietetykiem Projekt Zdrowie. W przeciągu 4 miesięcy, stał się lżejszy o 20 kg i młodszy metabolicznie o ponad 20 lat! Bohater tej metamorfozy, udowadnia, że nie ma rzeczy niemożliwych, a konsekwencja w dążeniu do wyznaczonego celu, przeradza się w ogromny sukces.

czytaj więcej

Materiał promocyjny

06.06.2019 11:33 | red

Praca w mBanku

mBank poszukuje kandydatów do pracy

czytaj więcej

Materiał promocyjny

07.06.2019 11:04 | red

Uszkodzony wyświetlacz Iphone - co dalej?

Dla większości z nas telefon jest obecnie niezwykle ważnym narzędziem, z którego korzystamy każdego dnia, zarówno w celach prywatnych, jak i zawodowych.

czytaj więcej

Materiał promocyjny

06.06.2019 09:57 | red

3 programy do faktur ułatwiające prowadzenie firmy

Prowadzenie firmy nie jest łatwe szczególnie, gdy przedsiębiorca nie dysponuje odpowiednimi programami, które ułatwiłyby pracę jemu oraz zatrudnionym pracownikom. Dobre i przydatne programy są dostępne online, wystarczy tylko dobrze przeszukać internetową wyszukiwarkę. Poniżej dla ułatwienia prezentujemy nasze 3 typy programów, które...

czytaj więcej

Materiał promocyjny

06.06.2019 09:50 | red

Przygotuj samochód na lato! Lista podstawowych zadań do wykonania

Zanim wyruszysz na upragniony trip samochodowy, sprawdź stan techniczny swoje pojazdu. Lista obowiązkowych punktów kontrolnych może być długa, jednak warto ją odhaczyć, aby wystrzec się nieprzyjemnych niespodzianek i cieszyć się bezstresowym urlopem w podróży. Co więc warto na pewno sprawdzić?

czytaj więcej

Materiał promocyjny

06.06.2019 10:10 | red

Wybieramy hantle do domowej siłowni

Hantle to jedne z najczęściej stosowanych akcesoriów do ćwiczeń. Korzystają z nich przede wszystkim mężczyźni, którym zależy na wyrzeźbieniu sylwetki, a zwłaszcza mięśni ramion czy pleców. Ćwiczenia z hantlami dedykowane są jednak także kobietom, chociażby ze względu na zwiększenie wytrzymałości i siły. W związku z tym,...

czytaj więcej

Materiał promocyjny

05.06.2019 12:38 | red

zobacz więcej newsów...