Nie masz konta? Zarejestruj się

Chrzanów

Uwaga kierowcy. Kolejne utrudnienia na węźle balińskim

26.03.2018 12:07 | 1 komentarz | 5 711 odsłon | Eliza Jarguz-Banasik

W poniedziałek drogowcy zamknęli zjazd z ul. Balińskiej w Chrzanowie na autostradę A4 w kierunku Krakowa. To kolejny etap remontu węzła, który rozpoczął się w marcu.

1
Uwaga kierowcy. Kolejne utrudnienia na węźle balińskim
Od poniedziałku z ul. Balińskiej w Chrzanowie nie da się skręcić na A4 w kierunku Krakowa. Fot. Eliza Jarguz-Banasik
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

- Remont Węzła Balin realizowany jest w ramach kontraktu na wymianę nawierzchni A4 Katowice-Kraków. Utrudnienia w ruchu potrwają w tym rejonie do połowy sierpnia - mówi Rafał Czechowski, rzecznik prasowy Stalexport Autostrada Małopolska SA.

Prace zaczęły się od zamknięcia łącznicy relacji Katowice-Oświęcim/Balin. Samochody jadące od strony Katowic, nie mogą zjechać na ul. Balińską. Objazd poprowadzono przez Węzeł Chrzanów. Taka sytuacja potrwa do 13 kwietnia. Natomiast do 12 maja nieczynna będzie łącznica relacji Oświęcim/Balin - Kraków. Drogowcy zamknęli ją w poniedziałek.

- Od 14 maja do 26 czerwca planowane jest zamknięcie łącznicy relacji Oświęcim/Balin - Katowice, a od 23 maja do 12 lipca zamknięcie łącznicy relacji Kraków-Oświęcim/Balin. Od 13 lipca do 17 sierpnia nieprzejezdna będzie ul. Działkowa w części przyległej do ul. Balińskiej - wyjaśnia Marta Dobrzańska z SAM SA.

Oczywiście to orientacyjne terminy. W przypadku jakichkolwiek trudności, mogą się zmienić.