Kąty na początek dostały lanie

22.08.2009 20:44 | 2 komentarze | 2 094 odsłony | red
Sobotni mecz inaugurujący rozgrywki klasy B Kąty Chrzanów przegrały aż 0-4 (0-2) z Promykiem Bolęcin.
2
Po tym faulu na zawodniku Bolęcina Piotrze Dudzie żółtą kartkę zobaczył Arkadiusz Stępień (Kąty)

Początek należał do gospodarzy. W 4. minucie minimalnie przestrzelił celujący w długi róg Arkadiusz Stępień. Jednak z upływem czasu inicjatywę przejął Bolęcin. W 20. minucie lewą stroną ruszył jeden z graczy gości. Jego strzał sparował golkiper Kątów Grzegorz Maj. Jednak do piłki doszedł Grzegorz Sieprawski i trafił do siatki. Kwadrans później było już 0-2 po tym, jak Robert Adamczyk uderzył z dystansu pod poprzeczkę. Jeszcze przed przerwą goście mogli zdobyć trzeciego gola, ale Mateusz Pindel minimalnie przestrzelił z prawej strony pola karnego.

Po przerwie obraz gry się nie zmienił. W roli głównej znów wystąpił Grzegorz Sieprawski, który zdobył jeszcze dwa gole. W 65. minucie wykorzystał dogranie Mateusz Pindla. W 80. minucie ustalił wynik na 0-4, strzelając karnego podyktowanego za faul na Dawidzie Porębskim. Gospodarze, których skład w porównaniu z poprzednim sezonem został mocno przemeblowany, poza wywalczeniem kilku stałych fragmentów gry niewiele mogli wskórać.

- Takie zwycięstwo z czołowym zespołem poprzedniego sezonu na pewno podbudowuje – cieszył się Krzysztof Doległo, grający trener Promyka Bolęcin.