Nie masz konta? Zarejestruj się

Chrzanów

Chrzanowski Bieg Uliczny. Szykują się zmiany w kursowaniu autobusów

05.05.2024 19:00 | 0 komentarzy | 3 242 odsłony | Michał Koryczan

W niedzielę, 19 maja szykuje się VI Chrzanowski Bieg Uliczny „Pociąg do biegania". Podczas imprezy sportowej będą utrudnienia w ruchu drogowym i zmienią się trasy przejazdu niektórych autobusów.

0
Chrzanowski Bieg Uliczny. Szykują się zmiany w kursowaniu autobusów
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas
Trasa Biegu będzie poprowadzona ul. Kusocińskiego, ul. Zieloną i Obwodnicą do ronda przy Szpitalu (ul. Topolowa). Bieg rozpocznie się w niedzielę, 19 maja o godzinie 13:00. Zakończenie planowane jest na godzinę 17:00.

Jak informuje ZKKM Chrzanów, w trakcie biegu zostanie zamknięta dla ruchu kołowego ul. Kusocińskiego (od skrzyżowania z ul. Broniewskiego) w kierunku Dworca Autobusowego, lewa część ronda przy Dworcu Autobusowym (uwzględniając kierunek od ul. Kusocińskiego), ul. Zielona do ronda Ofiar Faszyzmu, ul. Władysława Sikorskiego, obwodnica pn.-wsch. do ronda przy ul. Topolowej.

Wobec powyższego w trakcie trwania biegu (od godz. 13:00 do 17:00), ZKKM wprowadza następujące zmiany i ograniczenia w przejazdach autobusów:

Wszystkie wyjazdy z Dworca Autobusowego przy ul. Zielonej w Chrzanowie będą realizowane przez ul. Krakowską. Dla linii wyjeżdżających z dworca przez ul. Krakowską z obsługi zostaje wyłączony przystanek Plac Tysiąclecia.

Linie 10 i 29

  • autobusy będą kończyć i rozpoczynać kursy na przystanku Chrzanów Plac Tysiąclecia:
  • linia 10 - dotyczy kursów rozpoczynających się z Dworca Autobusowego o godz. 14:20, 15:30 (UWAGA: odjazdy będą realizowane ze stanowiska w kierunku: Park, ZUS),
  • linia 29 - dotyczy kursów rozpoczynających się z Dworca Autobusowego 13:15, 14:10 i 15:00.

Linia 15

  • autobusy będą realizować kursy do Dworca Autobusowego w Chrzanowie przez ul. Trzebińską (przystanek Trzebińska będzie obsługiwany tylko i wyłącznie na żądanie). Ponadto na kursach 12:48 z Psary Centrum, 14:15 z Libiąż Cmentarz, 14:15 z Młoszowej zostaje wyłączony z obsługi przystanek Chrzanów VALEO

Linia 9

  • kursy jadące z Trzebini będą realizowane do przystanku Chrzanów Trzebińska oraz będą rozpoczynać się z tego przystanku. UWAGA: nie będzie obsługiwany przystanek Chrzanów VALEO. Szczegóły:
  • kurs o godz. 13:20 z Dworca Autobusowego zostanie zrealizowany przez ul. Krakowską z pominięciem przystanku Plac Tysiąclecia (zostanie pominięty również przystanek VALEO),
  • kursy odjeżdżające z Dworca Autobusowego: o godz. 14:14 (podczas jego realizacji zostanie pominięty przystanek VALEO), 14:50, 15:30 zostają przeniesione na przystanek Chrzanów Trzebińska (po stronie Kauflandu), kurs odjeżdżający z Dworca Autobusowego o godz. 16:00 zostaje przeniesiony na przystanek Chrzanów Trzebińska i odjedzie zgodnie z rozkładem o godzinie 16:10.
  • kursy odjeżdżające o godz. 12:51 z Czyżówka Pętla (zostanie pominięty przystanek VALEO), 13:47 z Elektrownia Siersza (zostanie pominięty przystanek VALEO) i 14:22 z Elektrownia Siersza, 15:01 z Czyżówka Pętla, 15:37 z Elektrownia Siersza będą realizowane do przystanku Chrzanów Trzebińska.