Nie masz konta? Zarejestruj się

Ziemia chrzanowska

01.03.2019 12:58 | 0 komentarzy | 2 032 odsłony | Łukasz Dulowski

Teatr Ludowy Tradycja zagra swoją nową sztukę „Historia Żółtej Ciżemki". Są też ekstra propozycje dla pań z okazji ich zbliżającego się święta.

0
Propozycje na weekend
Teatr Ludowy Tradycja z Okleśnej
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

CHRZANÓW, 1 marca, godz. 17.30
W ramach Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych odbędzie w Domu Urbańczyka koncert poezji śpiewanej „Do niezłomnych". Wystąpią: Janusz Saługa - gitara i śpiew oraz przyjaciele: Bartłomiej Zdziech - trąbka i flet, Gabriela Pasternak - skrzypce, Jan Saługa - trąbka i harmonijka ustna, Adam Buczek - akordeon.

OKLEŚNA, 1 marca, godz. 18
W Domu Ludowym Teatr Tradycja zaprezentuje swoja nową sztukę „Historia Żółtej Ciżemki". Będzie można ją zobaczyć również w tym samym miejscu i o tej samej porze w niedzielę, 3 marca.

CHRZANÓW, 2 marca, godz. 11.30-12.15
Chrzanowska biblioteka zaprasza dzieci w wieku 5-8 lat na „Zabawy z językiem angielskim". Wstęp wolny.

CHRZANÓW, 2 marca, godz. 18
Grupa Wokalna Impresja oraz Grupa Twórcza Cumulus zapraszają do Klubu Stara Kotłownia na bezpłatny koncert karnawałowy. W programie: wiersze miłosne i hity światowej estrady.

LIBIĄŻ, 2 marca, godz. 18
Libiąskie Centrum Kultury proponuje paniom z okazji ich zbliżającego się święta wieczorek muzyczno-taneczny w wykonaniu Krzysztofa Bigaja. Wstęp - 20 zł.

TENCZYNEK, 3 marca, godz. 16
Wszystkie panie mogą się czuć zaproszone na Dzień Kobiet do remizy. W programie: spotkanie z firmą kosmetyczną, występ KGW Tenczynianki, konkursy, wspólne śpiewy i poczęstunek.

OKLEŚNA, 3 marca, godz. 18
W Domu Ludowym Teatr Tradycja zaprezentuje swoją nową sztukę „Historia Żółtej Ciżemki".