Nie masz konta? Zarejestruj się

Materiały promocyjne

Materac twardy – dla kogo będzie najbardziej odpowiedni?

Osoby ciężkie, których waga przekracza 100 kg powinny zainwestować w materac twardy. Zapewni im wygodny sen, zagwarantuje odpowiednie podparcie kręgosłupa.

czytaj więcej

Materiał promocyjny

26.08.2020 09:49 | red

Wygodny transport dużych rzeczy? Jest na to sposób

Transport przesyłek wielkogabarytowych potrafi przyprawić o ból głowy. Zazwyczaj kurierzy nie podejmują się podobnych zleceń albo doliczają do nich znaczne opłaty. Z kolei transport osobisty jest bardzo kłopotliwy, a czasem wręcz niemożliwy. Czy istnieje sposób na tani, a przy tym profesjonalny transport wielkogabarytowy? Na szczęście...

czytaj więcej

Materiał promocyjny

24.08.2020 10:58 | red

Projekt łazienki w stylu modern classic

W stylu modern classic łączymy klasyczną elegancję z nowoczesnym minimalizmem. Pojawiają się proste, geometryczne formy, jasne kolory, ale też kontrastowe elementy i dekoracyjne wykończenie. Odnajdujemy w nim przeszłość, ale nie tracimy tego, co dobrze nam znane i promowane przez współczesnych designerów. Łazienka urządzona w stylu...

czytaj więcej

Materiał promocyjny

19.08.2020 13:01 | red

Jaki materac 120x200 wybrać? Porównanie materacy Hilding Anders dla śpiących pojedyńczo

Jeśli śpisz sam i szukasz materaca, który będzie wygodny i zapewni dużą swobodę ruchów, nie możesz wybrać nic lepszego niż materac 120x200. Duża powierzchnia sama w sobie jest ogromnym plusem, a dobranie odpowiedniego rodzaju materaca gwarantuje komfort przez lata. Jaki będzie najlepszy konkretnie dla ciebie?

czytaj więcej

Materiał promocyjny

17.08.2020 11:40 | red

Okoklinik

Ogólnopolska sieć klinik okulistycznych Nowoczesne Centrum Okulistyczne OKOKLINIK powstała pod koniec 2008 roku. Właścicielem sieci jest dr n. med. Michał Kamiński, urodzony w Chrzanowie.

czytaj więcej

Materiał promocyjny

12.08.2020 15:09 | red

Rodzaje gier komputerowych - ile ich jest i czym się różnią?

Gry komputerowe to bardzo popularny sposób spędzania wolnego czasu. Wbrew pozorom nie jest to rozrywka tylko dla nastolatków. Pierwsze gry komputerowe pojawiły się ponad 20 lat temu i ówczesne dzieci, które szalały na ich punkcie, to dzisiejsi 30-latkowie i wielu z nich kontynuuje swoją pasję z dzieciństwa. Coraz więcej dorosłych osób...

czytaj więcej

Materiał promocyjny

07.08.2020 14:05 | red

Opiekacz do zapiekanek - jak wybrać najlepszy?

Opiekacz do zapiekanej to urządzenie, które odgrywa bardzo istotną rolę w wielu lokalach gastronomicznych. Ważne więc, by wybrać taki, który zapewni nam jak najwięcej korzyści związanych z użytkowaniem. Jaki opiekacz kupić najlepiej?

czytaj więcej

Materiał promocyjny

07.08.2020 11:41 | red

Tanie książki o tematyce medycznej

Studenci, którzy regularnie kupują książki medyczne oraz osoby chcące podnieść poziom swojej wiedzy medycznej doskonale wiedzą, że tego typu publikacje są bardzo drogie.

czytaj więcej

Materiał promocyjny

07.08.2020 11:30 | red

Szkoda całkowita a AC - co musi teraz wiedzieć każdy kierowca?

Warto zastanowić się na wstępie, czym tak naprawdę jest szkoda całkowita.  Jest to o tyle istotne, że jej definicja nie zawsze będzie wyglądała tak samo. Niemożliwe? A jednak!

czytaj więcej

Materiał promocyjny

07.08.2020 11:26 | red

Znaczenie roślin w kulturze i życiu człowieka

Kultura wszystkich zakątków świata i różnych epok, przesiąknięta jest symboliką. Symbolika ta nierzadko związana jest z roślinami. Począwszy od leszczyny i jarzębiny w irlandzkich mitach, poprzez jaśmin i zawilce w arabskich pieśniach, aż po bliższy nam nard, biblijną roślinę o aromatycznym zapachu - flora jest nieodłącznym towarzyszem...

czytaj więcej

Materiał promocyjny

07.08.2020 11:08 | red

Ślub i wesele w dobie koronawirusa

Dowiedz się, ilu gości możesz maksymalnie zaprosić i kto na weselu musi nosić maseczki.

czytaj więcej

Materiał promocyjny

07.08.2020 11:03 | red

Książki Maxa Czornyja - które warto przeczytać?

Na pewno o nim słyszeliście: Max Czornyj podbija serca polskich czytelników. Kim jest jeden z najbardziej poczytnych polskich pisarzy?

czytaj więcej

Materiał promocyjny

06.08.2020 14:32 | red

Projekt grantowy "Dobry Sąsiad" rozstrzygnięty

Rozstrzygnięto III edycję Projektu Grantowego „Dobry Sąsiad", którego organizatorem jest Kopalnia Wapienia „Czatkowice" należąca do Grupy TAURON. Każdy z sześciu pomysłów, zostanie wsparty dotacją w wysokości 5 000 zł.

czytaj więcej

Materiał promocyjny

05.08.2020 13:20 | red

Brama garażowa do ogrzewanego budynku – jaką wybrać?

Źle wybrana brama garażowa w budynku przylegającym bezpośrednio do domu może wpłynąć na zwiększenie kosztów ogrzewania. Podczas poszukiwania odpowiedniego modelu warto więc zwrócić uwagę na takie kwestie jak ocieplenie bramy oraz sposób jej otwierania. Które z dostępnych na rynku rozwiązań będzie najlepsze do garażu ogrzewanego?

czytaj więcej

Materiał promocyjny

31.07.2020 10:40 | red

Napowietrzacz w akwarium – jak działa i kiedy jest potrzebny?

W naszym akwarium nie może zabraknąć kilku ważnych czynników, które wpływają na równowagę całego ekosystemu. Są to takie faktory, jak dobre oświetlenie, wydajna filtracja wody czy właśnie prawidłowe parametry pierwiastków, mikroelementów czy związków chemicznych, które wpływają na życie ryb czy roślin. I jednym z takich związków...

czytaj więcej

Materiał promocyjny

27.07.2020 15:55 | red

Popraw płynność finansową swojej firmy z PragmaGO®

Jednym z większych wyzwań, przed jakimi stoją polskie firmy, jest zapewnienie płynności finansowej. Są branże jak np. transportowa czy budowlana, które mają dodatkowe utrudnienie w postaci wyjątkowo długich terminów płatności na fakturach. Na polskim rynku funkcjonują jednak firmy, które pomagają innym radzić sobie z takimi problemami.

czytaj więcej

Materiał promocyjny

27.07.2020 08:54 | red

Na czym polega pozycjonowanie stron internetowych?

Widoczność w sieci to dzisiaj jeden z ważniejszych elementów budowania swojego wizerunku. Niezależnie od tego, czy jesteś osobą publiczną, prowadzisz firmę, fundację czy stowarzyszenie, informacje o tobie powinno się dać łatwo wyszukać w sieci. Nie wystarczy jednak postawić strony internetowej. Trzeba jeszcze zadbać o maksymalne...

czytaj więcej

Materiał promocyjny

27.07.2020 08:18 | red

zobacz więcej newsów...