Zgłoś komentarz do moderacji

Następujący komentarz zostanie przekazany do moderacji:
Z tej relacji wynika, że tylko Babice grały w piłkę a Błyskawica nie. Więc może napiszę że w pierwszej połowie gracze z Myślachowic także mieli sytuacje bramkowe i gdyby je wykorzystali do przerwy w najlepszym wypadku podopieczni Pana Bębenka przegrywaliby 2-1. Niestety w drugiej połowie szybko strzelona bramka przez Arkę ustawiła mecz. Nie podzielam tu jednak zdania, że Arka nie dała "żadnych szans graczom Błyskawicy". Szanse, czy też okazje do strzelenia bramki trzeba wypracować biegając po boisku. Gracze obu drużyn właśnie to robili i w moim przekonaniu przewaga Babic nie była aż tak widoczna. Kolejny raz wychodzi na jaw, że pisanie relacji na podstawie telefonicznej rozmowy z trenerem tylko jednej drużyny jest co najmniej żałosne. Do (MK)) Może by tak wybrać się na mecz i potem coś napisać, a nie iść na łatwiznę i brać za to kasę. Pozdrawiam

Napisany przez ~~Gość, 06.04.2009 19:22

W powodzie zgłoszenia wpisz jak najwięcej informacji. Możesz pozostawić do siebie numer kontaktowy.
Wysyłając zgłoszenie, zgadzasz się z postanowieniam regulaminu dotyczącymi zbierania, przechowywania oraz przetwarzania danych.
Twoje zgłoszenie zostaje wysłane z adresu IP: 18.221.121.78 / ec2-18-221-121-78.us-east-2.compute.amazonaws.com
Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)