Nie masz konta? Zarejestruj się

Przełom Online

Ponad 15 kg mniej i to jeszcze nie koniec!

11.01.2022 21:12 | 0 komentarzy | 1 126 odsłona | red

Materiał promocyjny

Dziś pragnę przedstawić Pana Szymona, który dzięki swojej determinacji i silnej woli już dziś może się cieszyć lepszym samopoczuciem. Bohater tej metamorfozy od początku sumiennie realizował założenia diety i wierzył w swój sukces. Pomimo że to nie koniec kuracji, bo jeszcze zamierzamy zrzucić kilka kilogramów, to już dziś składam wielkie gratulacje i zapraszam do przeczytania, krótkiego wywiadu z Panem Szymonem.
0
Ponad 15 kg mniej i to jeszcze nie koniec!
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Co skłoniło Pana do podjęcia kuracji w Centra Dietetyczne Projekt Zdrowie?
Oczywiście głównie nadwaga. Nie była ona jakaś straszna, ale wystarczyło, żebym odczuwał przez to dyskomfort w codziennych obowiązkach. Muszę też przyznać, że duży wpływ na moją decyzję, miało zaproszenie na ślub Kuzynki, co uświadomiło mi, że nie mieszczę się w garnitur.


Czy zmiana diety i wprowadzenie nowych nawyków żywieniowych, było dla Pana trudne do zrealizowania?
Nie, właśnie nie było w tym nic trudnego. Tak naprawdę wszystko poszło bardzo płynnie. Praktycznie nie zauważyłem żadnych drastycznych zmian w tym, co jem czy pije.


Co się zmieniło u Pana w trakcie odchudzania?
Tu muszę powiedzieć, ze zmian jest bardzo dużo! Przede wszystkim dużo lepiej sypiam (przestałem chrapać). Wolniej się męczę i mam o wiele lepsze samopoczucie na co dzień. Przedtem ciężko było mi nawet pójść na krótki spacer, bo od razu była myśl „już nie mam siły".


Jak się Pan czuje w nowej odsłonie?
Czuje się bardzo dobrze, w szczególności z samym sobą, co chyba jest najważniejsze dla zdrowia psychicznego. Patrząc w lustro widzę, że warto.


Czy jest Pan zadowolony z efektów kuracji i współpracy z Panią dietetyk ?
Z efektów kuracji jestem bardzo zadowolony, zwłaszcza że teraz mam dużo więcej siły i energii do działania. Więcej mi się chcę i więcej mogę. Współpraca z Panią Dietetyk jest bardzo pozytywna szczególnie dlatego, że widać dużą chęć pomocy i wielkie zaangażowanie w osiągnięciu mojego celu.


Czy jest coś, co chciałby Pan poradzić osobom, które chcą się odchudzać ?
Żeby chociaż spróbowały. zobaczyły jak to będzie, że efekty widać bardzo szybko. Profesjonalne podejście Pani Dietetyk sprawia, że nie ma się czego bać.

Nie zaczynaj kolejnego roku od postanowień, umów się na darmową analizę składu ciała z naszym dietetykiem Mileną Piechnik już teraz i zrób mały krok do dużej zmiany! W styczniu w gabinecie dietetycznym Projekt Zdrowie w Chrzanowie, przy ul. Garncarskiej 8 wszyscy chętni mogą skorzystać z darmowej konsultacji dietetycznej.


PROJEKT ZDROWIE- POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE
e-mail: chrzanow@projektzdrowie.info
ul. Garncarska 8
32-500 Chrzanów
Tel. +48 790618333

Materiał promocyjny