Nie masz konta? Zarejestruj się

Materiały promocyjne

Najciekawsze akcesoria na imprezę z serduszkami

07.02.2019 13:56 | 0 komentarzy | 709 odsłon | red

Materiał promocyjny

Raz na jakiś czas każdy potrzebuje dobrej zabawy - zwłaszcza dorośli.

0
Najciekawsze akcesoria na imprezę z serduszkami
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Choć słowo to zwykle kojarzone jest z dziećmi, to właśnie starsze już pokolenia, przytłoczone ilością zajęć w szkole, pracy czy domu, muszą niekiedy się zresetować i odstresować. Aby spotkanie było ciekawsze, coraz popularniejsze są imprezy tematyczne. Jednymi z przyjemniejszych dla oka motywów są serduszka.

Wspomnienia malowane barwami miłości

Serce to najpiękniejszy z symboli miłości. Przy niektórych okazjach nie można się bez niego obyć - jak choćby podczas Walentynek, wesela czy rocznicy ślubu. Niekiedy serduszko widnieje na ozdobnym papierze czy pudełku, w którym zapakowano jakiś prezent, kiedy indziej samo jest upominkiem - np. w postaci zabawki czy figurki.

Wszystkie te okazje łączy jedno - silne emocje i ciepłe uczucia. Taka atmosfera z pewnością panuje też podczas imprez niespodzianek, spotkań z przyjaciółkami czy wieczorów panieńskich. To właśnie takie okazje warto ubrać w kolory i rekwizyty miłości - czyli czerwone i różowe serca. Impreza tematyczna na pewno pozostanie w pamięci znacznie dłużej niż standardowa.

Różowo mi!

Nie bez przyczyny mówi się, że diabeł tkwi w szczegółach. Choć atmosferę tworzą ludzie, warto włożyć w nią trochę serca poprzez oryginalne dodatki i ozdoby. Nie można jednak przesadzić - bardzo ważna jest spójność dekoracji.

Podczas przygotowywania pomieszczenia, w którym odbędzie się impreza, warto pamiętać też o jej celu i tym, dla kogo się staramy. Dzięki temu miejsce spotkania będzie udekorowane ze smakiem, a goście poczują się docenieni.

Podstawą każdej imprezy z pewnością są balony! Często służą nie tylko jako dekoracja, ale tez rekwizyt w wielu zabawach. Ciekawe propozycje znaleźć można na stronie Mellilu.com - różowe z czerwonymi serduszkami lub z napisem "Love makes me fly".

Balony z taką grafiką wpasują się w szczególności w weselną i Walentynkową aranżację i będą miłą odmianą od tych standardowych - jednokolorowych.

Wrażenie zwykle robią też rozetygirlandy. Na większości filmów przedstawiających jakąś potańcówkę prym wiodą właśnie te dekoracje. Przyczepione do mebli czy położone na stole rozety dodadzą pomieszczeniu odświętnego charakteru. Świetnie sprawdzą się też na imprezach organizowanych w plenerze. Wykonane z bibuły, dzięki swej lekkości mogą stanowić wiszącą dekorację - np. przyczepioną do lampy czy karnisza.

Girlandy z napisem, tzw. flagietki, często umieszczane w okolicy drzwi czy wejścia na teren imprezy, stanowią urokliwą bramę do oderwanego od rzeczywistości świata zabawy.

Smacznie i słodko

Kiedy lista gości jest już zamknięta, a styl uroczystości wybrany, kolejnym ważnym krokiem jest przygotowanie jedzenia. Smaczny posiłek i przekąski to bardzo ważny element, a dla niektórych nawet główny punkt programu! Choć w tym wypadku największe znaczenie ma smak, liczy się też oprawa.

Różowe serwetki w serduszka czy talerzyki z napisem love na pewno wywołają uśmiechy na twarzach gości! Takie słodkie rekwizyty sprawdzą się tez na kinder party. Z kolei podczas maratonów filmowych, niekiedy całonocnych, przydadzą się pojemniki na popcorn i słomki do picia napojów.

Dlaczego by nie różowe? Ciekawymi i coraz częściej stosowanymi dodatkami są papierowe torebki na słodycze. Można w nie zapakować trochę słodkości i wręczyć gościom, kiedy będą już wracali do domu. Dzięki temu wspomnienia pozostaną z nimi na dłużej.

Radość prosto z serca

Kiedy impreza trwa już w najlepsze, warto zadbać o jej uwiecznienie. Nic tak nie wywołuje wspomnień jak zdjęcia! Aby były weselsze i kojarzyły się z tym jednym, konkretnym wydarzeniem, warto zadbać o serduszkowe rekwizyty. Ramki do selfie czy propsy do fotobudki coraz częściej wchodzą w skład weselnych akcesoriów. Obecność fotogadżetow często sprawia, że w kolejce do zdjęcia ustawiają się nawet ci, którzy nie przepadają za byciem fotografowanym!

Romantyczne gadżety dodadzą charakteru każdemu spotkaniu organizowanemu z miłości! Rekwizyty z motywem serca oraz inne ciekawe dekoracje znaleźć można na stronie Mellilu.com.

Materiał promocyjny