Nie masz konta? Zarejestruj się

Materiały promocyjne

Audiobookowe, ebookowe i podcastowe listy bestsellerów w Empik Go w marcu 2024 r.

08.05.2024 11:24 | 0 komentarzy | 564 odsłony | red

Materiał promocyjny

Stan czytelnictwa w Polsce z miesiąca na miesiąc wzrasta. W jego zakres wchodzą nie tylko papierowe wersje książek, lecz także audiobooki, ebooki i podcasty. Które z tytułów wybieraliście najczęściej w marcu 2024 roku? Poniżej krótka ściąga.
0
Audiobookowe, ebookowe i podcastowe listy bestsellerów w Empik Go w marcu 2024 r.
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Top 3 wśród audiobooków

Choć od premiery przygód Harry’ego Pottera minęło już niemal trzydzieści lat, nieustannie króluje w topkach czytelniczych. To właśnie pierwsza część magicznych poszukiwań młodego czarodzieja była najchętniej wybieranym tytułem pośród audiobooków w aplikacji Empik Go. Na drugim miejscu uplasował się tom otwierający sagę Kronik Diuny. Na fali popularności i premiery ekranizacji, słynny klasyk sci-fi powrócił do łask. Na trzecim miejscu pojawił się kryminał. Przyjaciółka autorstwa B.A. Paris zbiera coraz szersze grono fanów, którzy z niecierpliwością czekają na kolejne powieści angielskiej pisarki.

Ebookowe trofea

W sekcji ebooków najwięcej treści przyswaja młodzież. Bezsilna, czyli debiutancka powieść Lauren Roberts, należy do najczęściej wybieranych ebooków w Empik Go. Zwyczajna dziewczyna kontra Elitarni to podstawa tej fabuły fantasy. Drugie miejsce objęła polska autorka. Julia Popiel udowadnia, że nie tylko pierwsze części fascynują czytelników. Jej powieść The Science of Affection to kontynuacja serii Science. Tym razem relacja profesora i studentki przenosi się na nowy, wyższy, poziom. Podium zamyka czwarta część bestsellerowe serii Rodzina Monet, czyli powieść Diament pióra Weroniki Marczak.

Trzy podcasty na podium

Polacy i Polki lubią mroczne historie. Najpopularniejszym podcastem w marcu 2024 roku była Krwawa Francja. Gilles i Mszyca, czyli Marta Hopfer-Gilles oraz Katarzyna Nocuń-Mszyca, przeprowadzają nas przez meandry tajemniczych historii kraju z Wieżą Eiffela. Drugą lokatę objęło Kryminatorium. Jak sama nazwa wskazuje, to program true cirme z najciekawszymi zbrodniami sprzed lat, autorstwa Marcina Myszki. Podium zamyka podcast Ciało Cało produkcji Empik Go. Program prowadzi Joanna Gutral – psychoterapeutka i psychoedukatorka, która zdradza meandry funkcjonowania ludzkiego organizmu.

Zestawienia obejmują dane z aplikacji Empik Go za okres 1-31 marca 2024 r. Które tytuły urzekną słuchaczy i czytelników w kwietniu 2024 roku? Dowiemy się już niebawem.

Materiał promocyjny