Nie masz konta? Zarejestruj się

Sport

Piłkarze Fabloku i Unii tuż za plecami lidera z Wisły

18.11.2020 18:14 | 2 komentarze | 1 870 odsłona | Michał Koryczan
Sprawdźcie aktualną klasyfikację strzelców chrzanowskiej A-klasy piłkarskiej.
2
Piłkarze Fabloku i Unii tuż za plecami lidera z Wisły
Gabriel Szala (Wisła Jankowice), lider klasyfikacji strzelców chrzanowskiej A-klasy
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

15 - Gabriel Szala (Wisła Jankowice)

14 - Arkadiusz Stępień (Unia Kwaczała), Rafał Chrząszcz, Tomasz Kędziora (obaj MKS Fablok Chrzanów)

13 - Sebastian Kaczmarczyk (Błyskawica Myślachowice)

11 - Mariusz Biel (Ciężkowianka Jaworzno)

10 - Paweł Panek (Start Kamień), Kacper Głowacz (Błyskawica Myślachowice), Krzysztof Czak (Tęcza Tenczynek), Piotr Żbik (Wolanka Wola Filipowska)

9 - Michał Domurat (MKS Fablok Chrzanów), Tomasz Witkowski (Błyskawica Myślachowice), Adrian Głuszko (Promyk Bolęcin)

8 - Patryk Szczepina, Łukasz Grabowski (obaj Zagórzanka Zagórze), Dominik Sieprawski (Promyk Bolęcin)

7 - Bartłomiej Molenda (Ciężkowianka Jaworzno), Kamil Wojdyła, Marcin Bała (obaj Błyskawica Myślachowice), Jan Korbiel (Tęcza Tenczynek)

6 - Piotr Panek, Jacek Kozioł (obaj Start Kamień), Wojciech Tekielak (Unia Kwaczała), Hubert Matys (MKS Fablok Chrzanów), Jakub Woźniak (Ciężkowianka Jaworzno), Wojciech Chlebda, Szymon Zając (obaj Błyskawica Myślachowice), Jacek Kuźnik (Tęcza Tenczynek), Paweł Jamro (SPRiN Regulice), Tomasz Kaszuba (Zagórzanka Zagórze), Marcin Baran (MKS Alwernia), Radosław Karaczyn (UKS Dulowa), Łukasz Bębenek (Promyk Bolęcin)

5 - Mariusz Wołek, Marcin Czech (obaj Start Kamień), Piotr Woronowicz (Ciężkowianka Jaworzno), Krzysztof Turek (SPRiN Regulice), Mateusz Jargus, Kamil Lelito (obaj Wisła Jankowice), Daniel Kalęba, Sebastian Kocot, Przemysław Augustynek (wszyscy Wolanka Wola Filipowska), Sebastian Tekielak, Piotr Sołtysik (obaj MKS Alwernia)

4 - Konrad Kuglin, Grzegorz Panek (obaj Start Kamień), Dawid Sabuda, Krzysztof Pabis (obaj MKS Fablok Chrzanów), Marcin Psioda (Ciężkowianka Jaworzno), Bartłomiej Ślusarczyk (Tęcza Tenczynek), Mariusz Gaj (Wolanka Wola Filipowska), Marcin Michalczewski, Mateusz Wilk (obaj UKS Dulowa), Mateusz Warchoł (Wisełka Rozkochów)

3 - Tomasz Panek, Piotr Paszkowski (obaj Start Kamień), Andrzej Lament, Marcin Ficek, Damian Mikuła (wszyscy Unia Kwaczała), Łukasz Kadłuczka, Rafał Brzezoń (obaj MKS Fablok Chrzanów), Mateusz Kominiak, Marcin Fijołek, Marcin Rzeszutko (wszyscy Ciężkowianka Jaworzno), Rafał Warkoczyński (Błyskawica Myślachowice), Krystian Mitka, Karol Ignaciak (obaj Tęcza Tenczynek), Paweł Matusik (SPRiN Regulice), Daniel Hodur (Zagórzanka Zagórze), Mateusz Babik (Wisła Jankowice), Marcin Klimkowicz (MKS Alwernia), Jakub Piegza, Daniel Doległo (obaj Promyk Bolęcin), Ryszard Płatek (Victoria Zalas)

2 - Mateusz Taborski, Dominik Pierzchała, Wojciech Sabuda (wszyscy Unia Kwaczała), Szymon Ferdek, Krzysztof Dulowski, Rajmund Raźniak (wszyscy MKS Fablok Chrzanów), Damian Radomski, Dorian Prytko, Jakub Dziurowicz, Tomasz Warzecha (wszyscy Ciężkowianka Jaworzno), Paweł Celiński (Błyskawica Myślachowice), Przemysław Pałka (Tęcza Tenczynek), Tomasz Krzanik, Piotr Knapik, Wojciech Sikora (wszyscy SPRiN Regulice), Krystian Sojka, Patryk Paliwoda (obaj Zagórzanka Zagórze), Kamil Grec, Przemysław Koziarz, Dominik Bachowski (wszyscy Wisła Jankowice), Kacper Żbik (Wolanka Wola Filipowska), Tomasz Wójtowicz (MKS Alwernia), Filip Momot, Łukasz Kozdraś (obaj Wisełka Rozkochów), Witold Łytek, Krzysztof Ślusarczyk (obaj Victoria Zalas)

1 - Grzegorz Stolarczyk, Kamil Paszkowski (obaj Start Kamień), Dawid Zięba, Michał Rożnawski, Wojciech Warzecha (wszyscy Unia Kwaczała), Mikołaj Trzeciak, Rafał Macuda (obaj MKS Fablok Chrzanów), Mateusz Radomski, Adrian Prażmowski, Szymon Nowak (wszyscy Ciężkowianka Jaworzno), Tomasz Łukasik, Kamil Krawczyk (obaj Błyskawica Myślachowice), Dawid Ignaciak, Paweł Tataruch (obaj Tęcza Tenczynek), Bartłomiej Czak, Piotr Domagała (obaj SPRiN Regulice), Artur Oczkowski, Arkadiusz Biesek, Łukasz Krawczyk (wszyscy Zagórzanka Zagórze), Dawid Butora, Janusz Hudzik, Łukasz Radwan (wszyscy Wisła Jankowice), Tomasz Małodobry, Łukasz Żbik, Grzegorz Kocot, Michał Pałka, Wiktor Urbańczyk, Przemysław Kowalski (wszyscy Wolanka Wola Filipowska), Sylwester Fabiś, Mateusz Knapik, Jarosław Mianowski, Tomasz Siemek, Piotr Olszowski, Piotr Zapotoczny, Andrzej Dudek (wszyscy MKS Alwernia), Jakub Kaja, Tomasz Rejdych, Paweł Wilk (wszyscy UKS Dulowa), Jacek Kocot (Promyk Bolęcin), Krzysztof Bednarczyk, Eryk Bochenek (obaj Wisełka Rozkochów), Mateusz Popławski, Dawid Ślusarczyk (obaj Victoria Zalas)

 

Przeczytaj również:

Kult i Bayer Full na ziemi chrzanowskiej. Pamiętacie ich koncerty?

KORONAWIRUS. Minister zdrowia powiedział, co dalej z restrykcjami

KORONAWIRUS. 15 ofiara COVID-19 w powiecie chrzanowskim (RAPORT - 17.11.2020)

Zobaczcie przejście podziemne i nowe perony na przystanku kolejowym (WIDEO, ZDJĘCIA)

Firma z Krakowa odbierze śmieci z gminy Babice w 2021 roku

Mieszkaniec Karniowic zdobył Puchar Polski w wyciskaniu sztangi leżąc

Wójt Babic: Czułem się, jakby mnie ktoś obił pałką

Błyskawica dwa razy trafiła Wisłę i spędzi zimę jako wicelider (WIDEO, ZDJĘCIA)

Bramkarz reprezentacji Polski gościł w Krzeszowicach, Trzebini i Libiążu. Pamiętacie? (ZDJĘCIA)