Nie masz konta? Zarejestruj się

Materiały promocyjne

Jak wygląda kulig w Zakopanem - zobacz ofertę i zarezerwuj!

13.11.2023 13:09 | 0 komentarzy | 458 odsłon | red

Materiał promocyjny

Zakopane, malownicze serce Tatr, staje się areną niezapomnianych zimowych przygód, a kulig to jedno z najurokliwszych doświadczeń, jakie można tu przeżyć. To nie tylko podróż śladami tradycji góralskich, ale także unikalna okazja do odkrycia uroku zimowego krajobrazu w otoczeniu klimatycznej muzyki i ciepła ogniska. Zapoznaj się z ofertą i zarezerwuj swoją własną podróż po tatrzańskich ścieżkach.
0
Jak wygląda kulig w Zakopanem - zobacz ofertę i zarezerwuj!
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Przejażdżka kuligiem z pochodniami umieszczonymi w saniach - daj się porwać śnieżnej zabawie

Wieczorna przejażdżka kuligiem, gdzie pochodnie w subtelny, a jednocześnie tajemniczy oświetlają śnieżną scenerię, to niezapomniane doświadczenie. Szarpnięcie koni i skrzypienie sanki dodają magicznego uroku temu zimowemu widowisku, przywodząc na myśl tradycyjne góralskie obyczaje. Poczuj się jak bohater baśni, gdy migoczące światło pochodni odbija się od białego puchu wokół Ciebie. Słychać tylko dźwięki kroków koni i szum śniegu pod nimi, tworząc spokojną symfonię natury. To chwila, która pozwala oderwać się od codziennych spraw, a także zanurzyć w magii zimowego krajobrazu.

Impreza przy ognisku z góralską muzyką na żywo - poczuj autentyczny klimat Tatr za pomocą wszystkich zmysłów

Impreza przy ognisku, gdzie góralska muzyka gra na żywo, to poznawanie Tatr wszystkimi zmysłami. W rytmie skrzypiec i dud, atmosfera nasycona jest zapachem palonego drewna oraz charakterystycznymi aromatami górskiej kuchni. Spróbuj chrupiącej kiełbasy lub rozkoszuj się grzanym winem, podawanym bez limitu. Słuchając ludowych melodii, można poczuć energię emocjonujących tańców, przenoszących nas do tradycyjnego góralskiego świata. Ognisko rozjaśnia twarze ludzi, a ciepło płomieni dodaje uroku temu niezapomnianemu spotkaniu. To nie tylko impreza, ale również prawdziwa sensualna podróż w głąb górskiej kultury, gdzie każdy dźwięk i smak są jak okno otwierające się na malowniczy pejzaż Tatr.

Ubezpieczenie NNW + KL - niezastąpiona pomoc w razie nieszczęśliwych wypadków

Ubezpieczenie NNW i KL staje się niezastąpionym wsparciem podczas zimowej przygody, jaką jest kulig. W trakcie malowniczej przejażdżki w otoczeniu śnieżnego krajobrazu, gwarantuje ochronę w przypadku ewentualnych nieszczęśliwych wypadków. Jeśli los postawi niespodziewane wyzwania na naszej trasie, polisa NNW zapewnia wsparcie finansowe na leczenie oraz rehabilitację, na przykład w przypadku kontuzji, zwichnięć czy złamań. Dodatkowo, ubezpieczenie KL chroni przed ewentualnymi konsekwencjami kolizji czy wypadku podczas kuligu, umożliwiając cieszenie się zimową rozrywką bez obaw o finansowe skutki nieprzewidzianych zdarzeń. Dzięki temu, nie musisz martwić się o przeciwności losu i możesz w pełni cieszyć się zimową zabawą, spędzoną razem z rodziną czy przyjaciółmi.

Chcesz przeżyć niezapomniane chwile już tego sezonu? W takim razie, nie zwlekaj i zarezerwuj bilet bezpośrednio u organizatora Kulig Zakopane 2024! Odwiedź stronę www.kulig-zakopane.com, wybierając miejsce dostosowane do własnych preferencji.

Adres siedziby:
Kulig Zakopane 2024
Krupówki 50b, 34-500 Zakopane
Tel: +48 733 089 898

Materiał promocyjny