Chełmek

Próba generalna przed nowym sezonem zwycięska dla Trzebini (WIDEO, ZDJĘCIA)

4 godziny temu | 0 komentarzy | 918 odsłon | Michał Koryczan
Piłkarze MKS Trzebinia pokonali KS Chełmek w sobotnim meczu kontrolnym. Łupem bramkowym podzielili się Oskar Chechelski i Hamed Arfa.
0

Materiał wideo:

Sparingi

MKS Trzebinia - KS Chełmek 2-0 (1-0)

1-0 Oskar Chechelski (6), 2-0 Hamed Arfa (50)

Trzebinia: Wróbel - Sieczko, M. Dobrowolski, Jampich, Zembol, Macek, Zybiński, Kikla, Balcer, Chechelski, Arfa oraz Kurdziel, Piekarz, K. Kalinowski, Uchacz, Wanat, Rejdych

W drużynie MKS wystapili przymierzani do gry w tym zespole Maciej Dobrowolski (Nadwiślanin Gromiec), Hamed Arfa (ostatnio Niwa Nowa Wieś, Piotr Piekarz (Orlęta Rudawa) oraz Igor Kurdziel (młody bramkarz Świtu Krzeszowice). Zabrakło natomiast kontuzjowanego Marcina Kalinowskiego.

Na testach pojawił się za to zupełnie nowy zawodnik. To skrzydłowy Filip Macek, który w przeszłości bronił barw Ursusa Warszawa.

Wiadomo natomiast, że do Trzebini nie trafi jednak Michał Kowalik, który ostatecznie zdecydował się pozostać w Victorii Jaworzno.

Ostatni sprawdzian trzebinian przed startem nowego sezonu był ciekawym widowiskiem. Mimo upału kibice, którzy wybrali się na stadion przy ul. Kościuszki w Trzebini, mieli okazję obejrzeć sporą liczbę okazji bramkowych, stworzonych spobie przez oba zespoły.

Gospodarze wyszli na prowadzenie w 6. minucie, gdy zamykający akcję Oskar Chechelski popisał się efektownym uderzeniem pod poprzeczkę.

W pierwszej odsłonie MKS miał jeszcze kilka swoich okazji do zdobycia gola, ale był nieskuteczny. Swoje szanse mieli także goście, na drodze których za każdym razem stawał bardzo dobrze dysponowany Tomasz Wróbel.

Drugą połowę trzebinianie rozpoczęli niemal identycznie jak pierwszą. W 50. minucie po akcji Oskara Chechelskiego do siatki trafił Hamed Arfa, ustalając wynik meczu na 2-0.