Zagórzanka lepsza w karnych

05.08.2007 20:55 | 21 komentarzy | 2 212 odsłony | red
W niedzielnym meczu Pucharu Polski Mętków przegrał z Zagórzanką w rzutach karnych.
21

Przez 90 minut żaden z zespołów nie strzelił bramki. Najlepsze okazje dla Mętkowa mieli grający trener Grzegorz Paliwoda (trafił w poprzeczkę) i Mateusz Boba, który będąc sam na sam z bramkarzem trafił w jego nogi. Dla odmiany najgroźniej pod bramką Mętkowa było po uderzeniach Arkadiusza Bieska, który popisał się kilkoma soczystymi uderzeniami. W 15. minucie piłka nawet wpadła do siatki gospodarzy, ale sędzia dopatrzył się spalonego po uderzeniu kapitana Zagórzanki Roberta Szulca. W tej sytuacji po końcowym gwizdku arbiter zarządził jedenastki. Lepiej wykonywali je gracze Zagórza, wygrywając 4-3. Rok temu w pierwszej pucharowej rundzie Mętków wygrał w karnych z rezerwami Fabloku. Tym razem podopieczni Grzegorza Paliwody szybko zakończyli pucharową rywalizację.