Remis Salwatora na początek

31.08.2008 18:31 | 4 komentarze | 1 222 odsłona | red
Salwator Trzebinia zremisował w niedzielę 2-2 z Olimpijczykiem Chrzanów w inauguracyjnej kolejce klasy B.
4

W pierwszej połowie więcej z gry mieli goście, ale nie padła żadna bramka. Tuż po zmianie stron gola dla Olimpijczyka zdobył Olszowski, były zawodnik i trener Fabloku.

Z biegiem czasu jednak do głosu zaczęli dochodzić trzebinianie. W 67. minucie uderzeniem z ponad 25 metrów z rzutu wolnego wyrównał Chrząszczyk. W 79. minucie było już 2-1 dla Salwatora. Po dokładnej centrze grającego trenera gospodarzy Porębskiego Pilaszek główkował do siatki.

Ambicja gości grających ostatnie minuty w dziesiątkę (trener D. Bieroński był kontuzjowany, a limit zmian wykorzystano) została nagrodzona w 88. minucie. Dyba dokładnie zacentrował z rogu w pole karne, a Olszowski precyzyjnym strzałem głową ustalił wynik na 2-2.

Na zdjęciu: Przy piłce Paweł Olszowski, strzelec dwóch goli dla Olimpijczyka