Krzyściak uratował Świtowi remis

04.09.2008 11:44 | 0 komentarzy | 1 767 odsłona | red
W środowym meczu V ligi Świt Krzeszowice zremisował z Fablokiem Chrzanów 1-1 (0-1).
0

Już w 3. minucie Surma uderzył w poprzeczkę. Dwie minuty później precyzyjniejszy był inny gracz Fabloku W. Domurat, który pokonał bramkarza gospodarzy Dworzeckiego. W 55. minucie z karnego podyktowanego za faul na Szymczyku wyrównał Krzyściak. Więcej okazji do zdobycia zwycięskiego gola mieli potem gospodarze. Jednak Dąbek trafił w słupek, strzał Kwiatkowskiego minął poprzeczkę, a uderzenie P. Wojdały zablokował Grzywa. Okazję dla gości miał w 90. minucie M. Domurat, ale po rajdzie prawą stroną boiska uderzył w boczną siatkę.
W innych środowych meczach Janina Libiąż pokonała Orła Piaski Wielkie 3-0 i awansowała na pozycję lidera, a Orzeł Balin 2-0 wygrał z Clepardią Kraków.

Na zdjęciu: Paweł Kwiatkowski ze Świtu (nr 10) mija rywala z Fabloku Artura Jedlińskiego