Skuteczna Młoszowa

31.08.2009 08:17 | 0 komentarzy | 1 358 odsłona | red
Mecz był wyrównany, choć wynik sugeruje, że to gospodarze byli stroną przeważającą. Lecz to miejscowi potrafili wykorzystać nadarzające się okazje strzeleckie.
0

Mecz był wyrównany, choć wynik sugeruje, że to gospodarze byli stroną przeważającą. Lecz to miejscowi potrafili wykorzystać nadarzające się okazje strzeleckie.

Spotkanie było spokojne, sędzia niewiele razy musiał interweniować. Wynik otworzył Pytlowski strzałem z 25 m. Na 2-0 podwyższył Gaj(pierwsze dwa gole padły po rykoszetach). Ten sam zawodnik trafił po przerwie w nieco kuriozalnej sytuacji. Minutę po nim na listę strzelców wpisał się Petka - etatowy snajper Ruchu. Okazje mieli też przyjezdni, ale nie zdołali zdobyć gola aż do 91. minuty, kiedy po rzucie rożnym honorowe trafienie zaliczył T. Pałka.

Ruch Młoszowa- Wolanka Wola Filipowska 4-1 (2-0)
1-0 Dominik Pytlowski (10), 2-0 Mariusz Gaj (30), 3-0 Mariusz Gaj (50), 4-0 Adrian Petka (51), 4-1Tomasz Pałka (91)
Ruch: Szczęsny- Brzózka, P. Odrzywołek, D. Białka (65 Grabski), D. Gaj- Kowalski (55 Niewiedział), M. Gaj, Pytlowski (75 Chechelski), M. Odrzywołek- Marszałek (65 Białas), Petka.
Wolanka: P. Filipek (75 Raczyński) - Marcin Filipek, Mateusz Filipek, W. Pałka, T. Pałka- G. Ślusarczyk (70 Nowakowski), Nowak, Skotniczny, Starzykiewicz- Kieres, Ł. Grochal (55 Kardas).