Z Waszej strony

Podwójny sukces Michała Hyckiego w mistrzostwach Małopolski

08.09.2014 17:07 | 0 komentarzy | 1 892 odsłona | red
W ciągu dwóch weekendów rozegrano Mistrzostwa Małopolski we Wszechstronnym Konkursie Konia WIerzchowego (23-24 sierpnia) oraz w Ujeżdżeniu (30-31 sierpnia). W obu tych dyscyplinach zawodnik Klubu Jeździeckiego SZARŻA z Bolęcina - Michał Hycki odniósł sukcesy i zdobył medale.
0
Michał Hycki i ogier Moonshine w w próbie terenowej Fot. Mikołaj Rey

W dyscyplinie WKKW zwyciężył w kategorii juniorów na ogierze pełnej krwi angielskiej Moonshine i zdobył złoty medal, zaś tydzień później podczas Mistrzostw Małopolski w Ujeżdżeniu zdobył srebrny medal na andaluzyjskim ogierze MG Polaco.

Pozostali zawodnicy KJ Szarża również zanotowali bardzo dobre wyniki, wśród nich Joanna Witosińska na ogierze hiszpańskim Farolero XLVI zdobyła 4. miejsce w ujeżdżeniu, zaś w dyscyplinie WKKW udany debiut odnotowała Edyta Czulińska z Libiąża na klaczy Bellema Sow.

W najbliższym sezonie przed zawodnikami KJ Szarża jeszcze tylko dwa starty - w Mistrzostwach Polski Młodych Koni ogier Moonshine zostanie zaprezentowany przez Michała Hyckiego, zaś większa reprezentacja klubu pojedzie jeszcze na ogólnopolskie zawody WKKW do Strzegomia w połowie października.