Piłkarze ręczni z Chrzanowa awansowali do turnieju mistrzów i czekają na komplet rywali

Zespół Unimetal Recycling MTS Chrzanów zwyciężył w rozgrywkach grupy D pierwszej ligi. Teraz w turnieju mistrzów powalczą o awans do Ligi Centralnej.

Zobaczcie, kto z kim się zmierzy w najbliższej serii spotkań piątej ligi, klas okręgowych oraz klas A i B.

Poznaliśmy rozstrzygnięcia w rywalizacji dziewcząt i chłopców w piłce nożnej, w ramach trzebińskich eliminacji Igrzysk Dzieci.

Na wtorkowej sesji Rady Powiaty Chrzanowskiego zostali uhonorowani ludzie sportu mający znaczące osiągnięcia w 2022 roku.

Nowe przeszkody, trasa o długości około 600 metrów, wyborna zabawa, medal według nowego wzoru dla każdego uczestnika i niespodzianki na mecie. To wszystko czeka na uczestników 11. edycji Biegu Tatara.

Poznaliśmy rozstrzygnięcia powiatowego etapu turnieju piłkarskiego „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbark", rozgrywanego na boisku ze sztuczną trawą w Trzebini.

Zobaczcie, jak zespołom piłkarskim z naszego regionu oraz ich ligowym rywalom poszło w niedzielnych spotkaniach.

Zawodniczka z Dulowej zdobyła mistrzostwo Polski w karate (WIDEO)

Aleksandra Zielonka wywalczyła złoty medal mistrzostw kraju Oyama Polskiej Federacji Karate.

Piłkarze ręczni Unimetal Recycling MTS Chrzanów wygrali na wyjeździe z Orłem Przeworsk, w sobotnim meczu grupy D pierwszej ligi.

Sprawdźcie, jak zespołom piłkarskim z naszego regionu oraz ich ligowym rywalom poszło w sobotnich spotkaniach.

Manhattan Trzebinia wystąpił dzisiaj w Turnieju o Puchar Prezydenta Katowic. Zajął w nim 2. miejsce.

Zawodnicy trzebińskiego MKS pokonali na wyjeździe Sokół Kocmyrzów, w sobotnim meczu grupy zachodniej małopolskiej V ligi.

Filip Bochenek i Kacper Godyń z Akademii Bokserskiej Libiąż wygrali swoje walki finałowe podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Wałczu.

Wieczysta Kraków nie przyjedzie do Trzebini. MKS za burtą Pucharu Polski (WIDEO, ZDJĘCIA)

Mimo dwubramkowego prowadzenia, MKS Trzebinia przegrał z Beskidem Andrychów w 1/8 finału Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim.

Dwóch zawodników Akademii Bokserskiej Libiąż awansowało do finału Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Wałczu.