MAŁOPOLSKA
Piłkarski weekend. Sprawdźcie terminarz meczów
Zobaczcie, kto z kim się zmierzy w najbliższej serii spotkań czwartej ligi, klas okręgowych, klasy A, klasy B oraz trzeciej ligi kobiet.
0
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas
PIŁKA NOŻNA
IV liga małopolska
- Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska - Bruk-Bet Termalica II Nieciecza (piątek, 7 czerwca, godz. 18)
- Niwa Nowa Wieś - Poprad Muszyna (sobota, 8 czerwca, godz. 11)
- Wisła II Kraków - Lubań Maniowy (sobota, 8 czerwca, godz. 11)
- Barciczanka Barcice - Wolania Wola Rzędzińska (sobota, 8 czerwca, godz. 12)
- Limanovia Limanowa - MKS Trzebinia (sobota, 8 czerwca, godz. 14)
- Glinik Gorlice - Orzeł Ryczów (sobota, 8 czerwca, godz. 17.30)
- BKS Hal-Mont Bochnia - Dalin Myślenice (sobota, 8 czerwca, godz. 18)
Klasa okręgowa - Chrzanów
- Halniak Targanice - Babia Góra Sucha Beskidzka (piątek, 7 czerwca, godz. 18)
- Zgoda Malec - LKS Bobrek (sobota, 8 czerwca, godz. 14)
- Żuraw Krzeszów - Naroże Juszczyn (sobota, 8 czerwca, godz. 16)
- Olimpia Chocznia - LKS Rajsko (sobota, 8 czerwca, godz. 17)
- Polonia Luszowice - Nadwiślanin Gromiec (sobota, 8 czerwca, godz. 17, stadion w Libiążu)
- Victoria Jaworzno - LKS Gorzów (sobota, 8 czerwca, godz. 18)
- Zgoda Byczyna Jaworzno - Hejnał Kęty (sobota, 8 czerwca, godz. 18)
- Górnik Brzeszcze - Brzezina Osiek (sobota, 8 czerwca, godz. 18)
Klasa okręgowa - Kraków I
- LKS Niedźwiedź - Świt Krzeszowice (sobota, 8 czerwca, godz. 17)
- Bolesław Bukowno - Promień Przeginia (sobota, 8 czerwca, godz. 17)
- Laskowianka Laski - Orzeł Bębło (sobota, 8 czerwca, godz. 17)
- Przemsza Klucze - Legion Bydlin (sobota, 8 czerwca, godz. 17)
- Piast Wołowice - Zieleńczanka Zielonki (sobota, 8 czerwca, godz. 17)
- Przebój Wolbrom - Piliczanka Pilica (sobota, 8 czerwca, godz. 17)
Klasa A - Chrzanów
- Zagórzanka Zagórze - MKS Alwernia (sobota, 8 czerwca, godz. 16)
- LKS Żarki - Wolanka Wola Filipowska (sobota, 8 czerwca, godz. 17)
- Ciężkowianka Jaworzno - Korona Mętków (sobota, 8 czerwca, godz. 18)
- Tęcza Tenczynek - Wisła Jankowice (sobota, 8 czerwca, godz. 18)
- Błyskawica Myślachowice - Zryw Brodła (sobota, 8 czerwca, godz. 18)
- Fablok Chrzanów - SPRiN Regulice (sobota, 8 czerwca, godz. 18)
- Ruch Młoszowa - UKS Górnik Siersza (sobota, 8 czerwca, godz. 18)
Klasa B - Chrzanów
- Nadwiślanka Okleśna - Wisełka Rozkochów (sobota, 8 czerwca, godz. 16)
- Jutrzenka Ostrężnica - Korona Lgota (niedziela, 9 czerwca, godz. 18)
- Arka Babice - Promyk Bolęcin (niedziela, 9 czerwca, godz. 18)
- AP 21 Chrzanów - Tempo Płaza (niedziela, 9 czerwca, godz. 18)
III liga kobiet
- Inter Gnojnica - Puszcza Niepołomice (sobota, 8 czerwca, godz. 12)
- Rysy Bukowina Tatrzańska - Izolator Boguchwała (sobota, 8 czerwca, godz. 14.30)
- Iskra Tarnów - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski (sobota, 8 czerwca, godz. 15)
- Sanovia Lesko - Iskra Krzemień (sobota, 8 czerwca, godz. 16)
- UKS Wisła Kraków - Iskra Brzezinka (sobota, 8 czerwca, godz. 17)
- Football Success Academy Kraków - Pogorzanka Pogorzyce (niedziela, 9 czerwca, godz. 18)