Trzebinianie drudzy w Pszczynie (ZDJĘCIA)

10.03.2024 22:00 | 0 komentarzy | 1 714 odsłona | Michał Papiernik

Manhattan Trzebinia zdobył drugie miejsce w XXV Halowym Turnieju o Puchar Burmistrza Pszczyny.

0
Manhattan z pucharem za drugie miejsce

W spotkaniach eliminacyjnych Manhattan pokonał faworyzowaną drużynę Ełka Team Pszczyna 3:2 oraz zremisował z ekipą Szybkie Banany 0:0.

W spotkaniu półfinałowym drużyna z Trzebini pewnie pokonała zespół Czechowice 3:1.

W finale pomimo prowadzenia 1:0 Manhattan w końcówce stracił dwa gole i uległ drużynie Szybkie Banany 1:2.

Debiutujący w zespole Tomasz Witkowski zostały wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju.

Było to 140 podium drużyny z Trzebini w jego 37-letniej historii.