Nie masz konta? Zarejestruj się

Chrzanów

65 lat chrzanowskiego oddziału PTTK

14.11.2016 14:44 | 1 komentarz | 1 634 odsłona | MBP w Chrzanowie

16 listopada (środa) o godz. 17.30,  w chrzanowskiej bibliotece przy ul. Broniewskiego 10 C Polskie Towarzystwo Turystyczno - Krajoznawcze Oddział w Chrzanowie świętować będzie jubileusz 65-lecia swego istnienia.

1
65 lat chrzanowskiego oddziału PTTK
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

MBP Serdecznie zaprasza na wernisaż wystawy jubileuszowej, wzbogacony fotograficznymi wspomnieniami ujętymi w ramy prezentacji multimedialnej.

Wędrujemy razem...
W 2016 r. Miejska Biblioteka Publiczna w Chrzanowie obchodzi 70-lecie swojej działalności. To ten sam czas, kiedy Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze Oddział w Chrzanowie świętuje 65 lat swoich wędrówek po Polsce i świecie. Po raz kolejny mamy okazję współpracować i przedstawić Państwu turystyczny projekt podsumowujący te wszystkie lata. I tym razem powstała więc wystawa, która poprzez fotografie, zapisy kronikarskie, cenne turystyczne pamiątki wspomina to, co najważniejsze LUDZI i MIEJSCA. Ten wspólny jubileuszowy rok skłania do refleksji i sięgania pamięcią wstecz... Dla ludzi związanych z chrzanowskim oddziałem PTTK, to przecież ważna część ich życia, przyjaźnie, pasja i pamięć wspólnych chwil. Nieprzypadkowo wystawę tę mamy okazję przygotowywać w bibliotece. Współpracujemy bowiem z chrzanowskimi turystami od wielu lat, promujemy ich działalność, edukujemy czytelników w zakresie walorów turystyczno-krajoznawczych Ziemi Chrzanowskiej. Tego rodzaju współpraca i projekty świadczą o tym, że jest nam po drodze.