Nie masz konta? Zarejestruj się

Ziemia chrzanowska

Podczas Dni Jaworzna wystąpi kilka gwiazd

17.04.2024 19:00 | 0 komentarzy | 5 115 odsłon | Marek Oratowski
W tym roku na stadionie przy ul. Moniuszki w Jaworznie pojawią się znane i lubiane gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Dni miasta odbędą się 8 i 9 czerwca.
0
Podczas Dni Jaworzna wystąpi kilka gwiazd
Margaret, która wystąpi na tegorocznych Dniach jaworzna, w 2019 r. była gwiazdą Dni Chrzanowa
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W pierwszy dzień obchodów, 8 czerwca o godzinie 17,zaśpiewa Oskara Cyms, młody artysta, który już jednak zdobył rozpoznawalność.

O godzinie 19 na scenie wystąpi zespół LemON. Grupa wydała dotąd pięć albumów studyjnych, Takie ich utwory, jak „Napraw" czy „Jutro" znalazły się na pierwszych miejscach list przebojów.

Sobotni wieczór zakończy o godzinie 21 koncert reaktywowanej punkrockowej formacji Pidżama Porno, występującej m.in. na scenie Pol'and'Rock.

Niedzielne występy o godz. 17 zainaugurują jaworzniccy raperzy z grupy NWZ (Na Własnych Zasadach/ Nadal Wszyscy Związani). Koncertowali ostatnio w Chrzanowie i publiczność bardzo ciepło ich przyjęła.

O godzinie 19 na scenie pojawi się muzyk, kompozytor, wokalista i autor tekstów Błażej Król, laureat Fryderyka. Dni Jaworzna zakończy o godzinie 21 występ Małgorzaty Jamroży, czyli Margaret, która była jedną z gwiazd Dni Chrzanowa w 2019 roku.

Znana wokalistka mająca na koncie pięć płyt studyjnych (szósta zostanie wydana pod koniec tego miesiąca) była również jurorką w programie The Voice of Poland.