Trampkarze z Chrzanowa najlepsi

17.05.2007 20:14 | 4 komentarze | 3 885 odsłony | red
Piłkarze SP nr 8 w Chrzanowie wygrali Międzypowiatowy Turniej Piłki Nożnej, zorganizowany w czwartek tygodniu na obiektach Świtu Krzeszowice.
4

W zawodach wystartowali uczniowie szkół w Krzeszowicach, Skawinie, Trzebini, Chrzanowie, Liszkach, Jeziorzanach, Przegini i Woli Filipowskiej. Do finału zakwalifikowały się zespoły z Chrzanowa, Trzebini i Skawiny. Turniej wygrali chrzanowianie dzięki pokonaniu Skawy 2-1 po bramkach Norberta Bębenka i Tomasza Orszulaka. Odebrali puchar z rąk starosty krakowskiego. Najlepszym strzelcem został 11-letni Norbert Bębenek, a najlepszym zawodnikiem Mateusz Gaudyn (obaj Chrzanów). Miano najlepszego bramkarza przypadło jedynej dziewczynie w gronie finalistów Izabeli Mencel (Trzebinia). Zawodnicy SP nr 4 w Trzebini zakończyli turniej na trzecim miejscu.