Podział punktów w Trzebini

28.05.2007 12:44 | 1 komentarz | 1 859 odsłona | red
W meczu na „szczycie” klasy A rezerwy MKS Trzebinia-Siersza zremisowały 1-1 z Wolanką. Podział punktów nie zadowolił żadnej z drużyn, choć był sprawiedliwy.

Goście zwykle przegrywali w Trzebini różnicą kilku bramek. Tym razem o mało nie wywieźli kompletu punktów. W 20. minucie po kontrze Święszek dograł do Motyla, a ten trafił pod poprzeczkę i Wolanka objęła prowadzenie. Mimo przewagi gospodarze przez większą część drugiej połowy grali nieskutecznie. Aż do 84. minuty, kiedy najlepszy strzelec MKS-u Paweł Mencel technicznym strzałem doprowadził do wyrównania.
- Nastawiliśmy się na grę z kontry i te założenia moi zawodnicy zrealizowali prawie z 100 procentach – powiedział nam Jacek Korbiel, szkoleniowiec Wolanki.
Trzebinianie są wideliderem i tracą 2 punkty do rezerw Fabloku. Chrzanowianie w najbliższy weekend zagrają właśnie z Wolanką.