Kontrolna wygrana Janiny w Żarkach

26.07.2007 15:57 | 2 komentarze | 2 502 odsłony | red
W środowym sparingu piłkarze Janiny Libiąż pokonali na wyjeździe Żarki 3-0 (0-0).
2

To już drugi mecz kontrolny libiążan w okresie przygotowawczym przed nowym sezonem V ligi. Gracze Żarek na swoim rezerwowym boisku w pierwszej połowie postawili rywalom trudne wymagania. To oni mogli prowadzić, ale Konrad Horawa nie wykorzystał karnego za faul bramkarza na Tomaszu Gembołysiu. Podyktował go … trener Żarek Stanisław Dwornik, występujący też w roli sędziego. W drugiej połowie przewaga libiążan była już wyraźna. Prowadzenie objęli po strzale Jakuba Korby z karnego za faul na Tomaszu Śleziaku, a potem dorzucili jeszcze dwa gole. Przypomnijmy, że w pierwszym sparingu podopieczni Roberta Saternusa wygrali 3-2 z Bobrkiem. W sobotę libiążanie zagrają w Wadowicach z miejscową Skawą.

Na zdjęciu: Andrzej Kos zastępujący przebywającego na wczasach Roberta Saternusa dopinguje piłkarzy Janiny w przerwie sparingu z Żarkami do aktywniejszej gry