Okleśna ograła Kwaczałę

29.07.2007 13:28 | 1 komentarz | 1 383 odsłona | red
Choć po pierwszej połowie sobotniego sparingu z Unią Kwaczała piłkarze Nadwiślanki Okleśna przegrywali 1-3, ostatecznie zdołali wygrać 4-3.
1

W pierwszej połowie mecz przebiegał pod dyktando niedawnych VI-ligowców. Dwa gole dla Kwaczały zdobył pozyskany z Płazy Pieprzyca, a jednego Rychlik. Jedyną bramkę dla Okleśnej w tej części gry strzelił po indywidualnej akcji Kwarciak. Po zmianie stron grający „gołą” jedenastką gospodarze prezentowali się już mniej korzystnie. Zdegradowani do klasy B podopieczni Andrzeja Wesołowskiego zdołali odwrócić losy meczu. Po bramkach Kwarciaka i Bialika był remis 3-3. W 85. minucie po centrze K. Kozioła główką na wagę wygranej popisał się Jakubik. Tym samym Okleśna zrehabilitowała się za niedawną porażkę 0-13 z Chełmkiem.