Rezerwy Alwerni lepsze od Fabloku

29.07.2007 20:18 | 1 komentarz | 1 692 odsłona | red
Na stadionie przy ulicy Fabrycznej w Chrzanowie w pojedynku rezerw Fabloku i Alwerni lepsi okazali się goście. Niedzielny mecz kontrolny wygrali 2-1.
1

To był pierwszy i zarazem jedyny sparing podopiecznych Tomasza Brońka, którzy w sobotę zadebiutują w VI lidze. W pierwszej połowie dwóch najlepszych sytuacji dla Fabloku nie wykorzystali Dyba (przestrzelił karnego) i Babiarz (zmarnował sytuację sam na sam). Kilku chrzanowskich graczy miało w kościach sobotni sparing z Bukownem. Lepiej kondycyjnie mecz wytrzymali goście. Pierwszą bramkę dla Alwerni zdobył w 62. minucie Seremak. Trzy minuty później podwyższył Bilko po dokładnym dograniu Wiechecia. Honorowe trafienie dla gospodarzy uzyskał w 82. minucie Babiarz.

Na zdjęciu: Przy piłce zawodnik Fabloku