Trzebinia wreszcie zremisowała

31.07.2007 10:58 | 2 komentarze | 1 659 odsłona | red
Po pięciu kolejnych porażkach w meczach sparingowych IV-ligowcy z MKS Trzebinia-Siersza zremisowali w poniedziałek w Gromcu 2-2.
2

Już w 1. minucie Rogalski popisał się efektowną przewrotką i MKS objął prowadzenie. W 25. minucie z rzutu karnego wyrównał Ł. Pactwa. W pierwszej połowie dobrą okazję dla Trzebini miał Jędrzejczyk, ale trafił w poprzeczkę. W 55. minucie efektownym lobem gospodarzom dał prowadzenie Wierzbic, który wrócił do drużyny po pobycie w wojsku. Wynik na 2-2 ustalił w 65. minucie Bartuś. Popisał się „główką” po dośrodkowaniu Lickiewicza z rzutu rożnego. MKS walkę o punkty rozpocznie już w niedzielę wyjazdowym meczem z Tuchovią. Gromiec zainauguruje kolejny sezon w VI lidze w tym samym dniu.

Na zdjęciu: Zagranie Krystiana Kani (Gromiec) obserwuje Szymon Jędrzejczyk (Trzebinia)