Porażka Fabloku przed ligą

01.08.2007 12:03 | 2 komentarze | 1 714 odsłona | red
W ostatnim sprawdzianie przed nowym sezonem IV ligi gracze Fabloku Chrzanów ulegli w Krzeszowicach Świtowi 3-4.
2

Do przerwy we wtorkowym sparingu był remis 1-1. W 13. minucie bramkę dla Świtu strzałem z 18 metrów zdobył Gawęcki. Niedługo potem wyrównał Wójcik. Po zmianie stron więcej z gry mieli gospodarze. W 70. minucie na 2-1 podwyższył Ociel po błędzie Grzywy. Niedługo potem strzałem z dystansu podwyższył Polowiec. Gdy Księżyc pokonał Janusza Skoczylasa po raz czwarty, Fablokowcy wzięli się wreszcie do roboty. Najpierw Czyszczoń trafił do siatki przy słupku, a tuż przed końcem trzeciego gola dla chrzanowian zdobył Głownia, popisując się celną dobitką.