Kościelec odpadł z pucharów

04.08.2007 22:05 | 1 komentarz | 1 521 odsłona | red
W rozegranej w sobotę pierwszej rundzie piłkarskiego Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Chrzanów piłkarze Kościelca dopiero po rzutach karnych przegrali z Żarkami. Największą niespodzianką jest wygrana Jankowic nad Kwaczałą.
1

W 20. minucie Kościelec prowadził po strzale Benjamina Dyby z wolnego wykonywanego z 25 metrów. W 87. minucie strzałem głową wyrównał Marcin Bębenek. Ponieważ mecz zakończył się remisem, sędzia zarządził rzuty karne. Lepiej egzekwowali je gracze Żarek, którzy wygrali jedenastki 3-1.
Trzebinia II miała wolny los. W niedzielę o godz. 18 Mętków podejmie Zagórzankę.
Wyniki pozostałych meczów: Młoszowa – Dulowa 5-0, Brodła – Alwernia II 2-4, Jankowice – Kwaczała 2-0, Kąty – Balin II 1-8, Myślachowice – Lgota 2-2 (karne 5-4, awans Myślachowic).

Na zdjęciu: Jakub Obetkał (Kościelec) mija Marka Dwornika (Żarki)