Czarna środa piłkarzy Fabloku

16.08.2007 06:52 | 1 komentarz | 1 312 odsłona | red
Oba zespoły Fabloku poniosły w środę dotkliwe porażki. Pierwszy zespół uległ w Gorlicach aż 0-8, a rezerwy przegrały 1-4 ze Zgodą Malec.
1

Piłkarze i kibice Fabloku II wierzyli, że wreszcie zdobędą pierwszą bramkę i punkty w VI lidze. To pierwsze marzenie spełniło się w 24. minucie, kiedy Łukasz Skoczylas po dośrodkowaniu Bartosza Michałka z wolnego trafił z 10 metrów. Jednak potem do siatki trafiali już tylko gracze beniaminka z Malca. Do przerwy Janusza Skoczylasa pokonali kolejno Kamil Żmuda, Krzysztof Handy i Adam Żmuda. Wynik na 1-4 ustalił w 87. minucie Grzegorz Sokół. Fablokowcy grali prawie całą drugą połowę w osłabieniu po tym, jak czerwoną kartkę zobaczył Sebastian Stach.
Na dodatek po meczu gracze rezerw dowiedzieli się, że ich koledzy z pierwszej drużyny spisali się jeszcze słabiej, przegrywając z Glinikiem/Karpatią Gorlice aż 0-8. To najwyższa porażka Fabloku w historii występów w IV lidze.

Na zdjęciu: Na bramkę Fabloku z rzutu wolnego strzela zdobywca jednej z bramek dla Malca Kamil Żmuda