Gromiec uratował punkt

19.08.2007 09:04 | 0 komentarzy | 1 496 odsłona | red
Dzięki bramce zdobytej w 85. minucie przez Łukasza Pactwę Nadwiślanin Gromiec zremisował u siebie w sobotę w meczu VI ligi z Halniakiem Maków Podhalański 2-2.
0

Goście wyszli na prowadzenie w 20. minucie po uderzeniu Suwady w długi róg. Wyrównał w 32. minucie Wierzbic, obsłużony prostopadłym podaniem przez Malika. Jeszcze przed przerwą Maków ponownie wyszedł na prowadzenie po pięknym strzale Kroczka z lewej nogi. Po zmianie stron przez długi czas żadnej z drużyn nie udało się stworzyć groźnej sytuacji. Wreszcie w 85. minucie po centrze Szyjki z wolnego Ł. Pactwa popisał się „główką” na wagę remisu. W samej końcówce drugą żółtą - i w efekcie czerwoną - kartkę za faul na bramkarzu Gromca zobaczył Goryl. Jednak miejscowi nie zdążyli już strzelić zwycięskiej bramki.

Na zdjęciu: Na bramkę Gromca strzela z wolnego napastnik Halniaka Maków Podhalański Damian Kroczek