Remis na inaugurację

19.08.2007 09:20 | 1 komentarz | 1 797 odsłona | red
W pierwszym rozegranym meczu sezonu 2007/2008 w klasie A między Korona Lgota, a Tęczą Tenczynek padł sprawiedliwy remis 3-3.

Wynik już w czwartej minucie spotkania otworzył debiutujący w zespole seniorów Tęczy Kuciel, który po podaniu od Kota nie dał żadnych szans interweniującemu golkiperowi Korony. Jednak w następnych minutach na bramkę gości nacierali już miejscowi, czego efektem były dwie zmarnowane „setki” Drygały i wreszcie bramka autorstwa Nowaka. Jednak z prowadzeniem do szatni po gwizdku kończącym pierwszą połowę schodzili jednak podopieczni trenera Janusza Pudełko. Po dośrodkowaniu z prawej strony boiska od Filara w polu karnym na piłkę czekał już Pałka, który pewnym strzałem głową strzelił na 2-1.
Za to początek drugiej połowy należał do gospodarzy, którzy atakowali, ale stwarzanym przez nich akcjom brakowało solidnego wykończenia. Problemów ze zdobyciem następnej bramki nie mieli zawodnicy Tęczy, którzy swoje prowadzenie w tym meczu podwyższyli w 67 minucie po golu Pałki. Paradoksalnie jednak trzecia bramka była chyba przekleństwem dla gości, którzy poczuli się jakby już wygrali mecz i w efekcie się zdekoncentrowali przez co po golach Dąbka i rutyniarza Szczurka stracili wizje przywiezienia kompletu punktów do Tenczynka.
Patrząc na przebieg spotkania wynik remisowy na pewno nie krzywdzi żadnej z drużyn, a przybyli tego dnia na stadion w Lgocie kibice na pewno nie mogą być niezadowoleni z prezentowanego im przez obie ekipy świetnego piłkarskiego widowiska z masą podbramkowych sytuacji.