Pierwsza wygrana Dulowej

26.08.2007 09:17 | 2 komentarze | 1 568 odsłona | red
Piłkarze UKS Dulowa dość niespodziewanie pokonali w sobotę na wyjeździe Unię Kwaczała 2-1. To pierwsze zwycięstwo w tym sezonie A-klasowego beniaminka.
2

Dulowa objęła prowadzenie już w 4. minucie po strzale Mateusza Wilka z rzutu wolnego. Po przerwie niedawni szóstoligowcy z Kwaczały zagrali ofensywniej. W efekcie w 58. minucie Michał Rychlik strzałem pod poprzeczkę doprowadził do wyrównania. Ostatnie słowo jednak należało do gości. A konkretnie Pawła Nowakowskiego, który w 80. minucie strzałem w lewy dolny róg bramki strzeżonej przez 16-latka Mateusza Grudnia dał swojemu zespołowi komplet punktów.