Przegrana Kościelca na inaugurację

26.08.2007 22:20 | 0 komentarzy | 1 717 odsłona | red
Nie udał się Kościelcowi debiut w piłkarskiej klasie B. Podopieczni Dariusza Bierońskiego przegrali w niedzielę w Okleśnej 1-2.
0

Mecz był wyrównany, jednak lepszą skutecznością wykazali się gospodarze. Już do przerwy Okleśna prowadziła 2-0. Pierwszego gola w zamieszaniu podbramkowym po rogu zdobył w 35. minucie Adam Jakubik. Trzy minuty później podwyższył kapitan gospodarzy Mariusz Giermek. Posłał piłkę pod poprzeczkę po dokładnej centrze Piotra Kubasiaka. Po zmianie stron goście ruszyli do odrabiania strat. Jednak pozyskany z Jankowic doświadczony bramkarz Okleśnej Zygmunt Sroka długo zachowywał czyste konto. Dopiero w ostatniej minucie skapitulował po strzale Łukasza Wacławka po wrzutce z rzutu wolnego. Goście nie mieli już jednak czasu, by doprowadzić do wyrównania. (MOR)