Piłkarze Fabloku II wciąż w dołku

23.09.2007 09:01 | 0 komentarzy | 1 587 odsłona | red
Gracze rezerw Fabloku ulegli w sobotę Iskrze Brzezinka 0-4 (0-2), prezentując słabą grę.
0

W 10. minucie Michałek uderzył w słupek i była to najlepsza okazja gospodarzy w pierwszej połowie. Pierwszego gola dla gości zdobył w 20. minucie Wacławik, wykorzystując karnego podyktowanego za faul bramkarza Fabloku Cichonia. Na 2-0 strzałem z wolnego podwyższył w 35. minucie Adamczyk. W drugiej odsłonie do siatki trafiali jeszcze M. Michał (w 69. minucie trafił z woleja z 12 metrów) oraz P. Maciesza (w ostatniej akcji meczu strzałem przy prawym słupku sfinalizował szybki atak). Okazje do honorowej bramki miał wychodzący na czystą pozycję Michałek, ale ubiegł go bramkarz. Michałek musiał opuścić boisko, bo w końcówce doznał kontuzji kostki i zanosi się na jego dłuższą pauzę. Osłabi to i tak mizerną siłę ofensywną Fabloku, zamykającego tabelę VI ligi.

Na zdjęciu:  Indywidualny pojedynek w sobotnim meczu Fabloku z Brzezinką