Pogorzanka lepsza w Trzebini

23.09.2007 22:48 | 0 komentarzy | 1 773 odsłona | red
W niedzielnym meczu klasy C piłkarze Pogorzanki wygrali wyjazdowy mecz z Salwatorem 2-0 (0-0).
0

W pierwszej bezbramkowej połowie częściej przy piłce byli goście, ale to gracze Salwatora stworzyli groźniejsze sytuacje. Dwa razy minimalnie przestrzelił Dawid Porębski. Po uderzeniu Łukasza Pikusy z rzutu wolnego bramkarz gości wybił zaś piłkę na róg. Po zmianie stron faworyzowani podopieczni Włodzimierza Burligi zdobyli dwa gole. Autorem obu był Przemysław Frączek. W 59. minucie po jego strzale z wolnego wykonywanego z 30 metrów bramkarz Salwatora Mariusz Wadowski przepuścił futbolówkę między nogami. W 70. minucie po uderzeniu Frączka z 16 metrów piłka skozłowała przed bramkarzem i ponownie wpadła do siatki.

Na zdjęciu: W opałach bramkarz Salwatora Mariusz Wadowski