Bolęcin tylko zremisował w Libiążu

08.10.2007 12:33 | 3 komentarze | 1 699 odsłona | red
W niedzielnym meczu klasy B rezerwy libiąskiej Janiny zremisowały z Bolęcinem 1-1.
3

W całym meczu goście stworzyli groźniejsze sytuacje. W 18. minucie Łukasz Bajor z 10 metrów trafił w słupek. Kwadrans później ten sam zawodnik w sytuacji sam na sam trafił prosto w Miłosza Burzę broniącego bramki Janiny. W 55. minucie goście wreszcie wyszli na prowadzenie. Po szybkiej kontrze strzał Sieprawskiego dobił Bajor. W 70. minucie Bilowi wyszedł „strzał życia”, dzięki któremu doprowadził do remisu. Po końcowym gwizdku trener gości Marek Harwes miał duży niedosyt, bo w 85. minucie Bajor przegrał kolejny pojedynek jeden na jednego z Burzą.