Rezerwy Orła przegrały z Regulicami

14.10.2007 20:25 | 1 komentarz | 1 319 odsłona | red
Po sobotniej wysokiej przegranej pierwszej drużyny Orła w Krzeszowicach, w niedzielę nie popisały się też balińskie rezerwy, przegrywając z Regulicami 0-3 (0-0).
1

W pierwszej połowie przeważali gospodarze. W. Jedynak osiem metrów przed bramką nie sięgnął jednak piłki, a Radko zamiast podawać uderzył nad poprzeczką. Druga połowa należała już do gości. Dwa razy do siatki trafił Jochymek. W 62. minucie uderzył z dystansu z 16 metrów. Niedługo potem przelobował wysuniętego z bramki Króla. W 80. minucie wynik ustalił Turek po dograniu Śliza.

Na zdjęciu: Przy piłce Krzysztof Turek, strzelec trzeciego gola dla Regulic